Košík

Zdravím chtel bych se zeptat jetli by nemel nekdo zajem vytvorit kosik (stejny jako je na www.forliving.cz.)
Je to potreba vcelku rychle.
Pripadne cenove nabidky mi prosim poslete na email diky moc
Nabídnu Ti košík, hotovej, dokonalej, v pár jazycích. Kolik nabídneš? Legraci si nedělám...
oki dej cenu. J je sice pro nekomenrcni projekt ale zadarmo ani kure nehrabe.takze pokud muzes kontaktuj me na to emailu tvuj tu nikde nevidim bohuzel.
Diky Petr Müller
Petr: tak ako ty ma mail ako odkaz pri mene ;)
Omlouvam se zapomel jsem na email: petr.muller@nashosting.cz
ten mail tam mas aj ty aj on, meno je ako odkaz, mozes mu napisat
oki diky moc :)
Petr - doporučuji si pečlivě zvážit než si něco od Columba (není to myšleno osobně ale obecně) koupíš. Aby ti náhodou nechtěl prodat něco, co se dá zadarmo stáhnout z webu.
oki dam si pozor :) dekuji za doporuceni. Oki je tu tedy nekdo kdo by byl ochoten samozdrejme ne zadarmo naprogramovat kosik podle predem danych kriterii. Sam jsem programatorem ale uz toho mam bohuzel prilis a tento projekt bych rad dotahl ale nestiham.
Pripadnemu zajemci mohu nabidnout nejen financni odmenu naktere se dohodneme ale i pripadnou spolupraci na upravach tzv phprojektu (groupwarova open source aplikace). A zadarmo misto na nasem hostingu ktery je rekl bych na solidni urovni.Jak rikam ale i pres to to nechci zadarmo ale beru pouze solidni lidi ktery by treba meli i zajem o obcasnou praci.
Jetse jednou predem diky moc

email je petr.muller@nashosting.cz
mobil: 777 948 587
Takže: Co by měl umět? Vyvolávací cena: 0Kč,-. Lze si to stáhnout na www.oscommerce.com a překlad by snad neměl dělat problém...
A máte to zadarmo ;-)