ehm trvalý odkaz

no, ted sem to zapomel....

jo, hele lidi pouzivam cutenews verze 1.3.6 a oni ti smejdi programatorsky tam nedali trvaly odkaz... nevite cirou nahodou jak by se to dalo udělat? (přidat do skriptu tu možnost)

kdyby mi nekdo chtel poradit, skript sem dal na adresu "skaff.wz.cz/skript.zip"
vim...nereknu.......
>>vim...nereknu.......

?
:-/\
tak takovy trapaky mam nejradsi ,,|,
Ja bych rekl ze vi leda h ..... a to o nem vi jeste malo.

Skaffe vykasli se na CUTENEWS, dyt to probuh zapisuje do textaku a ty wosklivy URL. Ckej az se ti to jednou pos... me to fungovalo asi 3 tydny a pak se to posr... zlata DB!
nj, to je poprvy co pouzivam sablonovy weby. myslim jako ze obsah nahravam z php include "neco.nekde". takze nevim. me se libi ze to zapisuje do textovyho suborku, a co az bude 100000 postů? dyt DB nema neomezenou velikost.

tak mi treba poradte co je lepsi system.
LOL ;)))


kamos ma na webu www.zelpage.cz v jedny tabulce asi 170 tisic radku (prijezdy, odjezdy vlaku) a to bys videl jak mu to slape rychle ;)

ja mu zatim nemuzu konkurovat (webova fotbalova liga, vysledky cca => 2000 radku) ale proste si nemuzu stezovat.

Prijde mi to i jednodussi, zapis, vytazeni, trideni nez v textaku, navic DB neni tak lehce napadnutelna nez textak.

Takze SUP SUP ....
a to sis naprogramoval sam? ja to neumim.... zatim :(
Jestli xces tak Ti s rozjezdem pomuzu. ICQ: #176-031-471, sem doma cca vetsinou kolem 19,20h.
xci :)