Záhada

nazdarek, stala se mi zvlastni vec. Na adrese http://www.nasclass.wz.cz/clanky/index.php se zobrazuje stranka POUZE v Mozille, ale treba v Exploreru se vubec nezobrazi. Je vubec mozny, aby obycejna stranka, v pohode se zobrazujici v Mozille se v Exploreru vubec nezobrazila? Dík.
Jo, kamaráde, tak tahle záhada vím, že už tu jednou byla. Sám na to koukám jak trubka, ale nic mě nenapadá.
Jestli ho třeba nezmateš tím, že do hlavičky xml napíšeš kódování 1250 a je to celé utf-8, což je jednak v html hlavičce a jednak v sekci head... zkus vyhodit encoding z xml a možná se pohneš k cíli...
Chybí ti tam startovací <head>?
ještě jsem tam našel překřížené tagy a <p> uvnitř <span>, to asi není dobře, že? Rozhodně to není xhtml validní, oprav to, a asi to taky pomůže...
Head jsem tam dal, encoding u xml se vyhodil, ale stale to nebeha ...
Sorry, I am unable to validate this document because on lines 7, 15-18, 35, 41, 43, 100, 107-111 it contained one or more bytes that I cannot interpret as utf-8 (in other words, the bytes found are not valid values in the specified Character Encoding). Please check both the content of the file and the character encoding indication.

toto hlásí validátor, možná to bude ono
(když už tam ten validátor máš, tak si na něho aspoň klikni... kokám, že ten WordPress, zas až tak úžesný nebude...)
já jsem ten dokument totiz ukladal v notepadu. Zkusim to v nejakym Unixovim editoru, mozna, ze to pujde ...
Já fakt nevim, už jsem celej zoufalej ...
Funguje TO! Díky všem co mi poradili ...
Hurá! To víš, my z AutoContu umíme všechno... (-;
Ono, je tu jinej problem. V exploreru se to sice zobrazuje, ale ty cesky znaky mi nechce brat ...
Bude to chtít mít důsledně všechny znaky v jedné znakové sadě. Všiml jsem si, že je to v utf a dole v patičce bylo něco jiného. V tom utf musí být veškeré include a tak nebo se postarat o to aby se to překládalo... Tohle jsem ale nidky nedělal, tak ti neporadím.