registrace

Proč už asi půl roku nechodí registrace do vyhledávačů?
Do jakejch prosimte? To neni mozny. Jestli jde o manualni registraci (formularem), tak na seznamu to jde urcite, na atlasu jsem provadel naposled registraci asi v listopadu 2001, na centru to samy.
Ale tady že jim to nefunguje... už asi nebude...
imho: se divim, ze to nekomu vadi :~) do hlavnich SE zarazuji VZDY rucne - jedine to je 100% jistota a rychlost... nehlede na to, ze dnes jiz hodne SE pokud maji podezreni, ze je to z robota, tak submit nevezmou (viz treba politika a zpusob zarazovani do altavisty). robot se vyplati jen pro zarazovani do tisice malickych SE, kde se ti to rucne nevyplati - ale tam zase nejsou tak moc zvedavi na ceske stranky :)

m.sa.
nemyslíš náhodou ten odkaz "registrace do vyhledávačů" na main page webzdarma?
postřeh :o) Mám rád lidi s rychlými reflexy a optickým vedením :o) Jsem můj kluk!
teda jseš můj kluk, abych to uvedl na pravou míru [:]o)
no jo no jo.Ja jsem na mainpage webzdarma byl naposled buhvikdy,tak jsem to zapomnel...
proc na main page??? mrkni v pravo nahoru :) vzdycky jsem si myslel, ze nejucinejsi reklama je na pravem okraji v horni casti okna (cteme zlevadoprava a navic vpravo kazdej hleda posuvniky), tam si ji kazdej vsimne - ale ty jsi vyjimka co potvrzuje pravidlo :-)

m.sa.