Test skriptu fóra

Můžete to prosim vás promrskat, jestli tam nejsou nějaký chyby a jestli to funguje, apod..?

http://webspot.wz.cz/skripty2/forum.php

Díky
Horní odkaz založit nové téma je zobrazen přes buňku záhlaví tabulky Poslední příspěvek.
Mám takový pocit, že už jsem tohle fórum někde viděl...... - phpBB.
Pozor, neříkám, žes to fórum neudělal ty, jen vidím čím ses téměř 100% inspiroval. Takhle je to samozřejmě lepší, protože máš nad vším plnou kontrolu a hlavně ti to bude v pohodě sedět do designu stránek. Takže good job! Sorry na hlubší testování nemám teď čas.
Nevim jestli phpBB, vzal sem z těch diskuzí co znám to lepší a smíchal sem to dohromady. Bude to asi něco mezi phpBB a Invision power board, v mnohem jednodušší podobě samzřejmě.
Invasion board je vlastně PHPBB v komerční podobě. Jinak u toho kódu jsem nezaregistroval žádnou chybu.
apis: Jde o to se třeba zaregistrovat, poslat pár příspěvků apod...

Já vim že tam nejsou errory, jen jsem si vědom, že čim větší nápor tim víc chyb se objeví.
No mi se hlavně nedaří přihlásit, reistroval jsem se, přihlásil (nic to neudělalo), ale pořád jsem vedený jako nepříhlášený a při psaní příspěvku jsem musel zadat jméno (a je u něj napsáno host).
To je zvláštní, teď sem to zkoušel i v IE a šlo mi to.
Já to zkoušel jen v Mozille (mimochodem napsal jsem ti nějaké přípomínky i přímo do toho fóra).
Já to nechápu, v databázi seš. Co ti to píše, když se zkoušíš přihlásit?
Právě že to nepíše nic, jen to prostě nepřihlásí.
Zkus se přihlásit jako já, ať zjistíš lépe kde je problém (možná).
Jméno: Tom
Heslo: heslo (velmi nápadité že :-)
Registroval jsem se teď jako
<b>zkouška</b> znaků "\&
a udělalo to ze mě
zkouška znaků "\&
Nemyslím že je dobré modifikovat jméno které si uživatel zvolí
A co dělá to zaškrtávací políčko "Zapamatovat si mě"?
Připomínky:
1. v seznamu členů nejde na členy kliknout pro zobrazení jejich informací (zatímco v seznamu témat jak je uveden autor tématu nebo posledního příspěvku to jde).

2. skript je XHTML1.1 validní - spíš stránky které skript vygeneruje můžou být validní, ale skript těžkko

3.
E-mail poslat (pouze v placené verzi)
WWW (pouze v placené verzi)
To znamená co? To chceš dělat placenou verzi toho fóra, když existují jiná (obsáhlejší propracovanější a hlavně spolehlivě odladěná) free fóra? (phpBB....)
Tak nevim, kde je chyba, ale Tom mi jede v pohodě.

"Registroval jsem se teď jako
<b>zkouška</b> znaků "\&"

To by se někdo moh zaregistrovat třeba jako javascript...

Zapamatovat si mě ukládá cookie (respektive bude).

Se seznamem máš pravdu.

S tou validitou taky.

"E-mail poslat (pouze v placené verzi)
WWW (pouze v placené verzi)"

Humor, ber to tak, jako že tam je: "Sem línej, sem línej"
S těmi tagy (javascript, <b> atd) -> není problém při zobrazování jména použít HTMLSpecialChars, a jméno se zobrazí přesně tak jak je, aniž by se tagy nahradily formátováním a javascript vykonal.

Na to Zapamatovat si mě jsem se ptal právě proto, že to žádné cookie neukládalo ;-)
No tak jsem vyhrabal IE a zkusil to v něm, a přihlášení se podařilo. Ale v Mozille Firefox ani za nic. Zkoušel jsi vůbec to fórum v Mozille? Protože ten odkaz Přidat příspěvek máš pořád umístěný přes tabulku a ne nad ní. A přihlašování prostě v Mozille nejde a v IE ano.
Normálně používám Operu, ale ve firefoxu 1.0 to přihlašování funguje.

Jinak co se týče toho fomátování písma, tak si to na tom svém fóru asi nezkoušel v Opeře, dělá to v ní trochu neplechu ;-). Ale jinak dobrý.