%2

Pri ukladani .php zdroje je soubor cely (v editacnim okne). Napise:
Soubor byl úspěšně uložen. A pote pri spusteni: Parse error: parse error on line 63. Po opetovnem otevreni editacniho okna soubor neni cely a na konci souboru je: %2 , coz predtim v souboru nebylo. Nevite cim to je a jak to napravit (i pri opakovanych pokusech nastava obdobna situace)?
ja to upravuju doma na kompu a potom to vzdycky nahraju. Nemam dobry zkusenosti s upravou v editacnim okne.. ť se mění na rámeček,...:-)
Zmatky s kodovanim. Zrejme uploadujes v cp-1250, ale editor WZ pouziva iso-8859-2. FTP nemuzes pouzit?
<HTML>to by pak nemohlo pouzivat 4 z 5 uzivatelu...
zkusim nadhodit vyber kodovani do editacniho formulare</HTML>
Uz zase stejny zadrhel %2. A to se to nekolikrat mezitim ulozilo v poradku. Je to jenom kodovanim, kdyz je to nepravidelne? Jak se tomu vyhnout?
Muze na to mit vliv prechod mezi EN a CS na obrazovce?
Zajimave je, ze to nekdy zafunguje. A kdyz to zafunguje uzavreni edit okna vetsinou probehne vyrazne rychleji. Neni to ovlivneno tim, ze by se neco delo na serveru (napr. ze by administrator neco delal (upravoval).
Delal dneska nekdo (administrator) neco se serverem?
Asi zacnu delat carky, kdy se ulozilo cele a kdy ne.
Dneska z pomeru asi 3:1 to preslo na stale ne.
Poradite, co s tim?
dělej stránky u sebe na disku
Myslel jsem spis rady typu:
muze to ovlivnit to a to
zkus zmenit to a to
v com to editujes?


predpokladam, ze mas daky editor, ktory ma podporu ftp. Nemoze sa stat, ze ten editor nieje velmi dokonaly a semtam spadne prenos?

ak je to v tomto, tak si stranky skopci domov a kopiruj na server ked si ich chces pozret, pripadne si nainstaluj phphome, alebo daco, a nemusis sa zaoberat testovanim s internetom

neviem.. mozno to nebolo v tomto, ak nie, tak tento prispevok ignoruj
Dneska zpocatku fungovalo pote ne.
Zadne kodovani jsem explicitne nemenil.
1. Ma s tim nekdo zkusenosti, resp. stava se to nekomu?
2. Co je mozne zkontrolovat, aby byla vetsi sance na spravny prubeh?
Obcas mi to take posle nejakou hlasku jako nasledujici (vystlite, co se muze dit, pomuze to nejak se tomu vyhnout?):

ERROR
The requested URL could not be retrieved

--------------------------------------------------------------------------------

While trying to retrieve the URL: http://admin.wz.cz/edit.php

The following error was encountered:

Zero Sized Reply
Squid did not receive any data for this request.

Your cache administrator is root.



--------------------------------------------------------------------------------

Generated Fri, 28 Jan 2005 18:15:47 GMT by proxy.stk.cz (squid/2.5.STABLE1)
Jan: to je chyby proxy serveru stk.cz. Za to WZ nemuze, leda ze by ta proxina mela z nejakyho duvodu ban.
Co je to ban?
Jan: nieco ako vyhodenie, zablokovanie pristupu. Proste ked si v ban liste tak tam nevlezes
http://slovnik.cz/bin/mld.pl?vcb=ban&dictdir=encz.en&inMode=0&lines=30&js=0&lang=0
if ban, pak by to nemelo nikdy fungovat(?)
ono to nekdy funguje