Telefonní seznam v php

Ahoj všem,

potřebuji naprogramovat telefonní seznam.
- přídání nováho záznamu
- editovat
- jednotlivé pruhy tabulek aby byli barevně odlišené
- mořnost mazat
- možnost detailu
- možnost rychlé navigace a hledíní dané osoby
- telefonní seznam by byl
V telefonní seznam potřebuji aby byl rozdělen na osoby a organizace
(Jméno organizace, zázstupce organizace, Mobil telefon, pevná linka, sídlo organizace, Velkou tabulku s Poznámkami - rozkliknou detailem )

Jméno Příjmení
Mobil telefon
Pevní linka domů
Pevná linka do práce
Adresa


nechci žádné css jen čístě php a mysql bez žádného designu. Zaplatím 500 - 1000 Kč
Asi bych i do toho šel, ale teď toho mám docela dost. Jinak, jestli trochu umíš péhápko, tak si myslím, že to je hračka. Ale určitě se tady někdo najde, neboj.

Petr
Ok jinak děkuji .
Toto zabere tak 5h práce. Moc nepočítám ladění. Takže i víc. Za 200 Kč na hodinu ti to nikdo neudělá. Jestli to někdo udělá levněji, tak jednině z nadšení.
Sám jsem něco takového zkoušel, ale je to hodně jednoduché, možná by se to dalo rozvinout. (markovo.wz.cz/t/tel_web.php) . Takový jako pokus, který funguje, přes SMS (t-mobile) a wap (to je neodladěné a moc se mi do toho nechce). Takže jestli chceš zdrojáky a doděláš si to, tak si řekni. Nejlépe na prikryl.m@centrum.cz.
lol 500 -1000 ? :)))))

tak v € , marek ma pravdu , programatori neprogramuji za 150-200 ...ale ceny jsou 2-4x nasobne vyssi

ja ti to za 2000,- udelam
datel, nebo si to nekde stahni. Urcite je toho plny web..
Marek z Markova: Zkoušel jsem to projít, ale nic jsem nenašel. Tak nic. Jinak děkuji
Neco podobneho mam castecne udelane, za 1000 jdu do toho.
zkus http://sourceforge.net/project/showfiles.php?group_id=79769&package_id=139932&release_id=294178
nebo neco jineho na sourceforge.net (hledal jsem "simple phone book")
Ja to asi spravím. Stačí 700 českých korún. Možno aj menej.
datel >> Základ by už bol, napíš prosím čo tam chceš zmeniť, pridať, odobrať. Proste hocičo. A niečo cez čo ťa môžem kontaktovať.
ze se na to nevybodnes.... . Kdyz radis podle asc, tak by se tam melo objevit DESC i ne?;)

viz http://pes.rjwebdesign.net/index.php?kat=tabulka_liga ale taky to neni idealni

ostatni sloupce by meli zachovat svoji hodnotu.
23k >> Nudil som sa, tak prečo nie? A keď napísal že nemusím dezajnovať tak skript už nebol vonkoncom problém. :-)
Mars Team, došla mi na moji adresu tvoje registrace telezoznam.webz.cz....
Mars Team - je mozny abys mi poslal celej ten skript? Rad bych ho zchecknul, zajima me jax si to napsal, zda-li stejne jako ja. Naoplatku poskytnu svuj :))) /umi vse, krom vyhledavani, to si udelam dneska vecer, jestli preziju posilovnu /


do 17h posilat na rjwebdesign@volny.cz
od 17h rjanko@mistral.cz


dik

23k. / icq 176031471
Tak jsem to ztáhnul, ale protože nikdo není dokonalý nepremávám EN nemá tedy zdání jak nastavit config.php

<?php
// set database access parameters in EZ_SQL.PHP

// Language
$g_lang = "en"; // English
//$g_lang = "he"; // Hebrew

// Theme
$g_theme = "default";
//$g_theme = "aqua";

// Default View
$g_default_view = "csd-view"; // Company/site/Department view
//$g_default_view = "field-sort-view-f"; // by first name
//$g_default_view = "field-sort-view-l"; // by last name
//$g_default_view = "field-sort-view-w"; // by work phone No.
//$g_default_view = "field-sort-view-c"; // by cell phone No.
//$g_default_view = "button-view"; // by first letter.

$g_mail_domain = ""; // set this to your domain for the email address

$g_base_url = ""; // usualy not needed

$g_enable_drill_across = 1; // 1 for yes, or 0 for no
$g_enable_preference = 1; // 1 for yes, or 0 for no
$g_use_cookies_for_login = 0; // 1 for yes, or 0 for no
$g_login_cookie_lifetime = time()+60*60; // one hour
// using cookies for login is unsafe
$g_isdemo = 0; // 1 for yes, or 0 for no : disables email, admin edit and upload
?>
Marek z Markova >> Zaujímavé. No, došlo to aj mne. Dík za varovanie, pls nič tam nenič :)))

23k >> Poslané

Kto chce tie skripty nech sem napíše a ja mu ich zadarmo poslem (na email). Niesú dokonalé ale fungujú. :)
Já je chci také. pošlito na trumps@seznam.cz

Dík
Tu je na stiahnutie:
www.marsteam.wz.cz/download/telezoznam.zip
Jam nejsou tabulky?
Jam nejsou tabulky? >> ? sorry ale nechapem? A posli mi pls tvoj.
Proč to je CN na mysql.webzdarma.cz? Jde mi o ty mysql tabulky.