Mini Anketka

Spousta lidí tu křičí po MySQL, tak chválně.. kolik z vás tyto DB umí ?
já jo :-)
Já ne. A zatím je ani nepotřebuju. Ale vsadím se, že kdybych je uměl, určitě bych se bez nich neobešel :-)
Wow, já jsem ale inspirující :-))
já do nich nos nestrkám,protože je mi to nyní vcelku na houby a jen bych to zapomněl, než tu bude potřebný support... takže až bude mysql, tak se to budu učit. Logicky... apotřeboval bych to, pravda... moje stránky se hemží asi 100 fopen() :o)
Co to je mysql a fopen?
Jo umím.... ale nemůžu používt a i kdyby je rozchodili už ani nehodlám... tentzo web dožiju v normal databázích...
;) master 100% dela pro nejakou agenturu! :) to je sama minianketka :) zacinam si davat bacha, co v tomto foru napisu, aby to nebylo zneuzitelny pri nejakem pruskumu :) - doufam, ze ma master jen dobre umysly...

jinak co se tyce odpovedi "umim" "neumim" neni to tak jednoduche... mozna se ti ta odpoved bude zdat opet slozita :) ale netroufam si rict o tom kdo umi syntax ze umi a opacne... proto spise tvrdim, ze neumim (s nadsazkou) ovsem co jsem potreboval udelat, tak jsem udelal a pokud budu potrebovat nejaky slozitejsi dotaz, tak to urcite take zvladnu - takze umim??? :) nevim...

priznavam, ze tentokrat jsem to napsal zmatene slozite (dnes rano je chod me mysli ponekud slozitejsi pomalejsi intelektualne indisponovany @#$#!$ :) ale odpovedet na takovou otazku je slozite...

mozna lepsi by bylo se zeptat, kdo uz to nekde pouzil nebo tak neco :)

sorry za mozna trochu off, ale uz ted se tesim na dalsi anketku :) sem s nimi... I like it :)))

m.sa.
No, já osobně je umím a pokud se člověk živí programováním internetových aplikací, určitě se beznich neobejde, takže bych vřee doporučoval - naučte se to všichni... jsou SUPER.

no a ty anketky ????? :-)))))))
Nedělám pro agenturu, jenom se mi tady tohle forum nějak zamlouvá a protože se nemám na co zeptat, tak se ptám alesoň na nejaky blbosti.
Já totiž preferuju to, když na něco příjdu sám. Rád někomu poradím a když jsem v absolutní nouzi, tak se taky zeptám, ale to je málokdy, protože na to člověk vždycky nakonec příjde.

Zatim čau
Musím uznat, že mně jsi dost pomohl ohledně toho dotazu kolem guestbooku. Nikdy dřív jsem neznal ten trik s

while (($get = fgets (...)) > '') ...
hmmm... tak kdyz to beres tak, tak to asi tae umim :) a navic me hreje prijemny pocit, ze jsem se ucastnil nejake ankety :)))

>jenom se mi tady tohle forum nějak zamlouvá...

... jo me take, zvlast nekdy to stoji za to... no a protoze si rad pri praci odpocinu, tak reaguji cas od casu i na prispevky, na ktere bych nemusel a mohl delat neco uzitecnejsiho (a je co) :))) sorry...

m.sa.
Jo, MySQL umim. Dřív jsem měl celej svůj web v HTML, příp DHTML, ale když se začal rozrůstat, předělal jsem to celý do PHP, protože mě nebavilo to věčný přepisování stránek. No a PHP a MySQL jsou pro mě dva nerozluční bratři. Ne, že bych se třeba živil programovánim internetovejch aplikací - furt ještě dělam gympl - ale doma (tady) mam v provozu Apache, PHP Server, MySQL Server a bejval ještě FTP Server, ale to jenom na zkoušku. To bych byl vůl, abych v tom nezačal něco dělat.
První impulz pro mě naučit se MySQL bylo asi to, že jsem chtěl guestbook podle vlastních představ. Nebo spíš diskuzní fórum. Něco, jako je tohle. Tak jsem si nainstaloval MySQL server, stáhnul jsem PHP Manuál a MySQL manual a začal jsem psát skripty atd. Takže všechno už mam jakž takž připravený a už čekam jenom na to, až tady na WZ zprovozní MySQL Server. Admin to sliboval už na konec února a furt nic.Už přestávam mít trpělivost a založil jsem si účet na www.hyperlinx.cz. Jinak MySQL podporuje www.kgb.cz, resp. www.fbi.cz. Čau
kgb/fbi nedoporucuji - zjistis sam proc :), hyperlinx u me ztratil duveru... pokud jde o mysql, tak asi bych zatim doporucil snad jen nixnet, ale tam je popup reklama... takze snad uz to brzo bude i zde (mam namysli samozrejme mysql a dalsi:)

m.sa.