Netscape

Na svých stránkách používám soubory *.CSS se styly. V IE je všechno v pohodě, ale pokud to prohlížím v Netscapu (4.77), chová se to, jako by styly v tom souboru vůbec nebyly definovaný. Nevíte někdo proč?
No to je způsobeno Netscapem. Ten totiž CSS moc neumí. Jedině přejít na vyšší verzi Netscape6, ale nevím jaký bude výsledek, protože 6 jsem nezkoušel.

Tomik
jasne, necky uz jsou mrtve... sestkova rada byl pohreb a vylepsovani ctyrkove uz asi netscape nezachrani :( css je podporovano neuplne a nekde nespravne. takze si pri testovani v netscape dej pozor hlavne na poskladani grafiky atd... jsou tam i trochu rozdily v TABLE apod.

m.sa.
No, v table tam jsou DOST podstatný rozdíly. Vůbec nic tam nevypadá jak v IEčku :-) Tak holt návštěvníci mých stránek, co maj neckejpa, maj smůlu :-)
Mimochodem, kdybych ty styly místo v *.css definoval v <HEAD>u, myslíte, že by to fungovalo? Teda - můžu to vyzkoušet, ale jednodušší se zeptat a pak bez hnutí prstem čekat na odpověď :-)
muzes sem hodit adresu te tabulky, co je uplne hnusna? spise byvaj problemy v tom, ze musis definovat fsechny parametry (i ty co v IE nemusis), v polich tabulky musi byt alespon jeden znak (staci nezalomitelna mezera) atd...

zkus poslat tu adresu, treba ti bude nejake pomoci ;~)))

m.sa.
Dobrá. Je to scifi.wz.cz. Ale do TABLEu píšu snad všechno (border, cellspacing, -padding, bgcolor atd atd atd...)
myslím,že dělat si násilí kvůli neckám je zbytečný,prtoože jejich useři na problémy musejí být zvyklí a podle mých statistik webu je to 99:1 pro microsoft... a ať se snažím jak se snažím,tak pod neckama (ať 6 nebo 4) vypadá můj web oproti ie6 jako chudý příbuzný z ujkrajinské stepi
ted tady nemam netscape ani na notebooku ani na stanici, ale mrknu se na rozdili vecer. jen tak narychlo jsem tam nasel <TD></TD>... to je jedna vec, ktera take vadi. psal jsem, ze by vzdy mel byt v bunce nejaky obsah (alespon nezalomitelna mezera) - ale na netscape jsem to jeste nevidel, takze pozdeji.

m.sa.
Díky předem. Takhle. Pokud necky z <TD></TD> udělají nějakej barevnej čtverec nebo něco, to je to nejmenší. Nejde mi tak o tabulky jako hlavně o ty styly...
existuje pro jiny platformy nez windows stejne dobrej prohlizec jako je IE? tim myslim s podporou dynamickych css apod
no hele, von netscape je puntickar, proste chce na fsechno zapis jak ma bejt... to prave microsoft IE users casto nedodrzujou a pak se divi ;) ale jinak zalezi jakej mas system, nebal bych se dat ruku do vohne treba za mozilu... jinak opera je take verze od verze lepsi, ovsem zalezi na systemu...

m.sa.
to Borin> dival jsem se na ten tvuj css, zkus tam vsude u tech velikosti pisem pridat i jednotky (px, pt nebo %) jinak font-family doporucuji zapsat radeji serif, sans-serif atd...

zkus to a dej vedet co a jak...

m.sa.
Jo, zkusil jsem to a světe div se - ono to funguje! Díky moc. Dodal jsem tam jednotky (px) a odmazal jsem takovou tu omáčku okolo (myslím <head><style><!-- a kdovícoještě)