podpora funkce Mail

Neznate prosim nejake fre hostingove servery kde rozumne funguje funce mail, tedy s rozumnym omezenim,...treba s denni limitem 20, ci mesicnim aspon 100 zprav. (ale ne 1 zprava za hodinu..to je nesikovne rozlozene).
jak je na tom ted s tim vlastne wz?
diky
imho tady je to 10 zprav za hodinu
to neni spatne, ale co se deje kdyz v ramci hodiny dojde k prekroceni? zpravy se vubec neodeslou ci zustanou nekde viset a poslou se pozdeji? respektive hadam ze existuje funkce na jejiz meno ted nevzpomenu ktera zaridi ze pripadny previs zprav se odesle v nasledujici hodine?
diky
rz: Zpravy se neodeslou a mail() vrati false.
Sojkovec: To je zvláštní. Před asi čtrnácti dny jsem s tím náhodou něco zkoušel a mejly, které byly "přes limit" se poslaly až za hodinu?!?
Skutecne? Neni to omyl?
Ještě to někdy vyzkouším. V každém případě mi to přímo chybu neházelo a přišlo vše. Je ale možné, že byl ucpaný poskytovatel e-mailu a tak to přišlo později. Nevím. Ale v každém případě to ještě zkusím - je možné, že se mýlím!
Tak toto je opravdu ZÁHADA! Právě jsem odeslal SEDMNÁCT mejlů z webzdarma pomocí fce Mail() asi po dvaceti vteřinách (tak dlouho trvalo, než jsem naťukal e-mail :) a všechny ihned během pěti vteřin přišly! Vím to přesně, protože když mi přijde e-mail, přijde mi i zpráva na mobil!
Takže bych se rád zeptal, jaký že je ten limit doopravdy? Takhle je to samozřejmě vynikající, ale... :o)
No, tak to vypada, ze limit je nejaky jiny, jestli tedy nejaky je :-)
psst ! Nechme si to pro sebe..........