Formular a soubory

Prosim Vas o pomoc. Nejdou mi pomoci formulare odesilat soubory. Na email mi vdycky dojde text ale soubor proste nedojde.
Dik za radu.
a jak to delas? ukaz kus kodu - ten soubor se ulozi do pracovniho file a odtud si ho musis vytahnout...

m.sa.
Pokud mas na mysli odesilani souboru pres mail, tak ten ti nepujde. Funkce Mail() tuto moznost nema.
mail umoznuje take odesilat soubory, ale musi byt spravne zakodovane podle MIME - neni to uplne jednoduche, takze hledej treba pomoci google nejakou hotovou knihovnu nebo zkus neoficialni fci IMAP_mail_compose(), ktera ale nemusi fungovat v kazde kompilaci - v me stare verzi php3 to 'castecne' fungovalo, v nynejsi php4 uz asi neni a chtelo by to prekompilovat...

ale puvodne asi slo o odesilani pomoci FORMULARE? alespon tak jsem to pochopil...

m.sa
Posilam to na: <form action="http://www.webzdarma.cz/sendform.php" method="post"> a z toho mi to pak dojde na email.
yes... tak to nepujde (leda ze by byla v sendmailu zabudovana nejaka skryta podpora souboru miro?) - takze viz prispevek vise a sam si to naprogramovat... jen takove zamysleni: mozna bude lepsi, kdyz cely formular ti vezme data, ty odesle emailem, ale soubory necha na serveru a do emailu ti vygeneruje pouze cesty k nim. pri stahovani posty to bude treba lepsi a asi i nepatrne ulevis serveru - ono to poznat nebude, ale snazime se prece programovat efektivni aplikace ;~) zvlast kdyz v tom formulari chces posilat az deset fotek... jen bude potreba hlidat soubory, aby ti nezaplnili misto v webspace.

ale to je jen takova moje rychla uvaha, mozna jsem tam zapomel neco dulezityho promyslet, takze kdyz tak me opravte... ;~)


m.sa.
Jo ale jak to udelat aby ty fotky zustavaly na serweru a me dosla jenom ta cesta k nim.
Ja tomu zase tak moc nerozumim.
tak v tom pripade mas dve moznosti, budto se zacnes ucit a zkouset, nebo si to nechas naprogramovat ;) pokud se rozhodnes pro tu prvou, pak mrkni do dokumentace na file_upload... pokud pro tu druhou tak [SPAM CENSORED]... ;~)

kazdopadne, pokud mas snahu delat sam, tak ti tady urcite spousta lidi poradi, ale necekej, ze ti tady nekdo posle hotovej skript - to zkus spise hledat nekde v databankach skriptu na netu (co treba google.com a php upload?)

m.sa.
Diky
Jo jinak Jak pomocí fc mail posílat přílohy jsem sem nedávno cpal článek z Pcsvětu.... snad vám ho jěště nejdu...
staci projet starsi prispevky, proc to posilat furt dokola?
podivej se na www.kory.borec.cz/pokus. tam vyberes soubor, ten se ulozi na server, a odtud uz neni problem si na ne v mejlu poslat odkaz. Pozor, ukazka je jen narychlo splacnuta, jako vstupni soubor musis mit obycejnej text (zatim, staci pozmenit dve radky, ale jsem dneska uz linej, udelam to zitra......