Anketka: Časovaný script (CRONTAB)

Chtěl bych tady udělat takovou malou anketku...

Kdo z vás by chtěl časovaný script (CRONTAB)?
A když tak jaky časovy intervaly ?

Dík za odpovědi...
chtit muzes ;-)
Miro.. neboj nebudu plašit že to bude mít WZ !

Je to jen takovy dotaz, mam duvod.. tak to nemaž !
nerozumim otazce ;( ja sice cas od casu potrebuju, ale proc se tady na to ptas? casovy intervaly podle toho jake jsou potreba 10min-1xden... to jako delas pruzkum pro planovanou vlastni sluzbu? jestli jo, tak nevim jak moc to bude mit uspech - vetsinou tam byvaj citliva data (login udaje) a to jsem sakra opatrnej, kde to bezi. staci kdyz uz ma ke zdrojakum pristup root, jeste davat hesla na dalsi servery?

ale asi spatne chapu duvod tve otazky...

m.sa.
Nene... nemůžu přesně vysvětlit oč jde, ale novz stánky bys nepotřeboval.... ani server bys neměnil....

Jen čiště teoretická ":-)" otázka
ted jsi spravne nepochopil ty me...

nepotrebuji nove stranky, nepotrebuji novy server. jen jsem spekuloval nad tvou otazkou a jetli chces zakladat sluzbu na cronovi, tak podle meho uvazeni to nebude mit uspech. ja mam vzdy v casovanem skriptu dost citlivych udaju na to, abych to sveril nejake dalsi sluzbe (uz tak o tom vi dost lidi co maji pristup na hosting o freehostingu ani nemluve)...

>Jen čiště teoretická ":-)" otázka...

...takze ciste prakticka odpoved...

casovane skripty pouzivam podle potreby, intervali casove pouzivam podle potreby ;~) pokud otazka znela kdo by chtel casovane skripty mit u tebe, potom odpovidam ja ne :~)

m.sa.
Aha.... no Martine sa., myslím že toho o iNETU moc nevíš, takže mi neplaš ostatní lidi z mojí ankety !
Na jednoduchy otazky odpovídáš složitě a navíc jsi teď dokázal že zrovna znalec internetu a toho jak vlasně funguje nejsi....

Otázku jsi pochopil, ale to je tak všechno...

Nadávat mi nemusíš, protože mám pravdu a snažil jsem se tě neurazit !!!

Zatim čau
neurazil jsi me...

jen nechapu, na co jineho by jsi mi chtel nabidnout crontab??? ja si tam poustim skripty, ktere mi koukaji do email konta, do databaze, sleduji online statistiku a to jednou za cas analyzuji... na to vsechno potrebuji prihlasovaci udaje a ty bych musel sdelit tobe! mozna tam chces dat jen jednoduchej skript kterej napise HELLO WORLD jednou za pet minut a ktomu opravdu nepotrebuji zadne udaje...

neplasim ti lidi - jen davam muj nazor na tvuj dotaz (mozna by te zajimalo, co si o tom potencionalni uzivatele mysli? ale asi ne ;>)

co se tyce mich znalosti internetu, tak je pro me dulezite, abych spise presvedcil meho sefa a me zakazniky, takze opet jsi me neurazil :) ale je mi uprimne lito, jake mas o me mineni a upadam do depresi :((( muzu si za to saaaammmm... :>)))

m.sa.

Nemůžu vysvětlit oč jde...
To mě sere, jinak ok.
Tvoje udaje bych nikdy nespatřil !
pa
jo, v podstate kdyz nad tim premejslim, tak slo by udelat volani vzdaleneho skriptu a tam by teprve ty informace mohli byt - takze by jsi se k tomu nedostal...

ale ja osobne mam moznost si scripty casovat podle libosti, takze proc se do toho vubec pletu, kdyz se me to netyka !!! ;>)

jinak az ta sluzba bude hotova, doufam ze das vedet, at vim konecne o co jde...

m.sa.
Jasny....
Spolehni se :-)