Anketka o e-mailech

Zdravim vsechny,
budeme radi, kdyz se vyjadrite v nasi anketce na tema preferovaneho formatu e-mailove adresy. Melo by to na Vas vyskocit, kdyz se podivate na uvodni stranku - jinak tez v pravem pruhu aktualit.

ps: zvlastni pozdravy posilam Martinovi a dalsim odpurcum vyskakujich oken (mezi nez se sam radim ;) moto: ucel sveti prostredky

mt
Jednoznacne by som chcel mat domenu v tvare meno@domena.cz
Mi to prijde, ze spis ty maily meli delat, nez se zabavovat delanim ankety
Pokud by byla možnost vytvořit si víc adres pro jednu doménu (webmaster@bla.wz.cz, registrace@bla.wz.cz, atp.), byl bych pro tuto možnost. I když lidé s doménou strasne-moc-dlouha-adresa.webzdarma.cz by to měli špatné :)
Jinak bych byl pro první možnost...
diky za upozorneni miro, protoze bych jinak na tu anketu neprisel ;) popup windows are killed ;) jinak muj nazor kazdej uz zna... presmerovavat vsechno s moji domenou na jeden email... ale mozna by slo udelat obe moznosti a zvolit si pri registraci... nic mene se podridim vetsine - nic jineho take nemuzu ;)))

m.sa.
ja bych byl pro obe moznosti, mailu typu name@seznanm.cz mam uz dost, ale takovy webmaster@jmeno.domena, to by spatne nebylo :-))
j
Presne, a jeste takova on-line registrace... AAAACH :-)

Jo a když jsme u otho, kolik emailu za hodinu muzu pres funkci mail poslat (teda tady n webzdarma)
co mas namysli online registraci? jinak ty emaily si muzes vyzkouset :))) ja jsem to uz zkousel, takze by to melo byt desetkrat pouziti fce email() za hodinu - nepocita se pouziti cc a bcc (???) ;~)

m.sa.
Mylsim tim to, ze b ybylo vic emailu na jednu domenu :-)

A s tou funkci, kdyz bude vic emailu nez limit, tak se ty emaily presunou na dalsi volny termin, nebo chicpnou mezi nuly a jednickami ? :-)
Je mi to celkem suma fuk. No, ale kdyby behaly obe moznosti, vubec by mi to nevadilo :)
ook ... taaakze postupne:
- diky za starost, casu je malo a prace je spousta
- ona ta anketa byla jediny rozumny zpusob, jak se presvedcit, ze pro vetsinu lidi jsou adresy v domenach treti urovne prilis komplikovane
- mail() v php se tematu netyka, ale kdyz uz to padlo: momentalne to je 10x za hodinu s tim, ze dalsi se neodeslou ani nezustanou ve fronte - ale melo by to byt detekovatelne pomoci navratoveho kodu pri volani mail()
jsem pro něco jako cokoliv@jmeno.domena.cz. kdyz bude moznost mit takovych adres vic, jak rikate, tak je to jednoznacne lepsi