Rada s Uploadem

Chtel jsem poradit co stim mam delat nejde my upload jestli výte co stim tak poraďte
Pro přistup k Mysql databázy
Jméno:pc-dvb
Heslo:
A pro FTP
pc-dvb.wz.cz

Stránka:
pc-dvb.wz.cz/sprava.php
kdyz uploadujete soubor tak to něco napíše a já nevim co stím děkuji za pomoc a případné donastavení

-------------------------------------------------
Nahradil jsem hesla hvezdickami pro tve vlastni dobro, doporucoval bych priste najit jinou cestu k pomoci nez zverejneni pristupovych udaju.
Richard
To Kryštof:

Jsem přihlášen na tvém účtu "pc-dvb.wz.cz", pár chyb se mi podařilo dát do kupy, ale tu hlavní asi neudělám.

V souboru "db.php" jsem upravil připojení k databázi

Ale v souboru "sprava.php" máš SQL dotaz:

$SQLText= "SELECT * FROM download ORDER BY nazev ASC"; // vybereme soubory podle abecedy

... bohužel tabulka "download" v tvé databázi "pc-dvb" neexistuje, a proto ti to hlásí chybu, protože není z čeho vybírat.

Takže já neznám okolnosti jakou ta tabulka potřebuje mít strukturu. Jinak bych ji i vytvořil.

Petr Bláha
blahapet@email.cz
Jestli tedy výš jak vytvořit tabulku je jedno jakou hlavně aby to fungovalo
nebo jestli máš nějaký jiný upload byl bych vděčný.
Potřebuji když někdo uploaduje soubor aby tam byl hned vydět a byl možný stáhnout zase jiným uživatelem. jako klasický upload.
myslím že tam nějaká tabulka je je pod názvem down.php
Děkuji za opravu Kryštof
Mrkni na tu "sprava.php" teď a zkus tam něco uploadnout (obrázek JPG).

Nejde ještě ale to mazání a pod.

Petr
Sice je to dobrý ale taky tam nejde uploadovat soubor větší než 1kb nejde nějak udělat aby se ty soubory ukládaly do složky a z ní se pak zobrazovali?
A jak mam sprovoznit to tlačitko mazat?
Děkuji
Uploadovat to jde ale stahnout pak uz nejde.Nevis proč?