Help !

V php mi nefunguje otvírání souborů a to nepoužívám češtinu a nemám tam mezery ! A dokonce mi ani nejde předávat parametry ani pomocí GET_VARS ani pomocí HTTP_GET_VARS !
Prosím pomozte
mno. mohl byste se více rozepsat? kde vám to nefunguje a jak ty příslušné php skripty píšete?

název threadu - za pět
položení otázky - za pět
double post - dvojka z chování...

že vy jste nestudoval příslušná skripta? najdete je na adrese http://stare.cz/otazky/index.html

člověče, takhle brzo propadnete ;)
To shimi:

Zkoušej

$_GET["nazev_promenne"];
>> shimi

1) Ty soubory NEEXISTUJOU. Aspoň podle PHP errorů.

2) Na onlajnovku v podstatě nemůžeš používat soubory. Co když budou hrát dva lidi zároveň (zamítnutí přístupu >> error). Doporučuji ti naučit se MySQL (základní znalosti jsou velmi jednoduché ;-))
Onlajnovku nemůže tvořit začátečník ;) Kdo chce pokořit žvav nebo nuDu, musí něco umět ;)
Hrál jsi coldwar.wz.cz? :)
zatim je to ve vývoji, časem to bude ještě lepší ;-)
The Zero: já hrál: Duna on-line (Alex_von_Nípal), Damokles (Alex_Nípal), Darkelf (Alhurim), ŽVaV (Alex) ;)

jediný, co dnes "hraji", je ten ŽVaV ;)... pak jsem se teda ještě trochu projevil v Duně - první uživatelský skin vůbec, Arrakis na dlani. ale pak jsem to vzdal ;)
NuDa onlajn: Ještě na starym serveru, teď už to všichni jen kritizujou, taxe mi do toho nechce
Damokles: To hrál kámoš, nějak mě to nezaujalo
Darkelf: To mi vůbec nešlo, vzdal jsem to :)
ŽVaV: Není Alex admin? A to neví, že máme vyměněný ikonky? :)
Právě že vím, že seš admin spřátelený hry ;) postoje k těm hrám máš, jak vidím, TOTOŽNÝ!