Hledáme programátora PHP - Brno

Zdravím vespolek,
hledáme programátora, více na http://www.zoner.cz/zoner/careers.asp

Díky Petr
mno tak to nevim, zda tady je to spravne misto na hledani nekoho takoveho...
Sojko, no tak, ozvi se
hledame brigadnika, co ovlada programovani alespon v jazycich ASP, C, C++, CFML, CGI, CSS, Flash, Java, Javascript, Perl, PHP, Python, HTML, XML, denne se styka alespon operacnimi systemy windows, linux, dos, os2, macintosh a bsd a plynule hovori anglicky, nemecky, francouzsky, rusky, spanelsky, italsky, recky, portugalsky, ukrajinsky, finsky, slovensky, japonsky, cinsky, norsky, svedsky a polsky, na zametani chodniku pred nasim podnikem .. dalsi znalosti vyhodou .. dneska najit praci je tezky .. i kdyz nemaj moc velky naroky, porad je tu to brno, praxe, vzdelani, anglictina, unix a soap (slysim poprve) :-) .. na druhou stranu to neni job pro lamy jako ja :-)
lynx: A tos jeste zapomnel na japonstinu, tam odtud preci ty bajecny vynalezy pochazej, a na arabstinu (hrozba terorismu) :-)
Sojkovče, na japonštinu lynx nezapomenul... ;)
A joo, sem slepej :-))
a arabstina jako jazyk taky neexistuje ;)
ehe: existuje...
... ved ponuka to nie je zla... kebyze mam po skole tak uz cestujem. mozno o rok. :-)
ehe: existuje a mluví tím docela dost lidí. v podstatě celý blízký východ a severní afrika mluví arabsky... to je, co? proto taky bývá u solidnějších organizací často užíván vedle angličtiny, španělštiny, portugalštiny a francouzštiny i arabský jazyk ;)
Ta nabídka práce by mne moc nelákala...

Toto nabízím já :
- Práce na dálku; post komentátora -
Zařazení: Není, práce probýhá pohodlně z vašeho domova
Pracovní doba: Jako hobby (kdy chcete - min. 1x za týden na cca 10 min.)
Nástup možný: Ihned.
Náplň práce: Komentátor nových projektů.
Ohodnocení: Výměnná práce (vy pro nás něco, my pro vás něco - dohoda předem)
Požadujeme: Možnost připojení k internetu 1x za týden na cca 10 min.
Nabízíme : uveřejnění v našem pracovním listu, webová prezentace, práce se zkušeným personálem, e-mailový redict
Vzdělání: Nezáleží
Region: Nezáleží (pracujete doma ve volném čase)
Kontakt: Michael Le - info(zavináč)michael-le.wz.cz.cz; T. Čidlový - cidlovy(zavináč)michael-le.wz.cz
probýhá > probíhá ;-))
.wz.cz.cz ? :-]
sorous, já spěchal :)