Změna FTP clienta

Vypršela mi registrace FTP clienta a tak sem si nainstaloval jinej. Přes něj sem umístil nové www na webzdarma, ale problém je v tom, že ser mi stále zobrazujou ty starý www. Co s tim?
Dík
v klientovy problem asi nehledej... spise si zjisti jestli se to nekde necachuje.

btw: pouzivej wincomm a nemusis menitklienty ;)

m.sa.
Co je wincomm ???
Windows Commander, ale tohle opravdu nebude záležitost klienta
wincomm = windows commander, vynikajici souborovy manazer ala nc (nc=norton_commander ;) krome spousty silnych funkci pro hromadnou praci se soubory a adresari obsahuje vynikajici podporu pro praci se vzdalenymi adresari a stale lepsiho klienta (od petkove verze snad ma byt implementovano treba udrzovani ftp spojeni - jeste jsem nezkousel...)

m.sa.
Ne, mam WinCom 5.0 a FTP spojeni se fakt moc dlouho nedrzi :-)

Vlastne jsem si nevsiml nejakych markantnich rozdilu oproti treba 4.53. Akorat, ze treba prohlizec zobrazuje HTML soubory implicitne ve forme "vysledku" a nikoliv vlastniho kodu, coz me stve, musim to vzdycky prepnout.
Nejlepší je stejně Servant Salamander ale škoda že tam není ten FTP Přístup ! Kdyby měl i ten tak je nejlepší !
co se tyce html, tak to si nastav v konfiguraci interniho prohlizece (alespon u verzi 4.5 a dalsich). ja osobne to beru jako prinos - prepinat muzes rychle klavesami 1-2-3-4, ale pokud ti to nevyhovuje, muzes to vypnout.

petkovou verzi si teprve stahnu, ale to trvale spojeni urcite bude podporovane (zkus poradne kouknout) - uz to bylo avizovane drive... jde o to, ze ftp server pri necinosti sam zrusi spojeni. proto tam nekde pujde nastavit, aby client treba kazdych pet minut udelal nulovy prenos dat a tim udrzuje zivotnost spojeni. asi to nebude defaultni, ale volitelne v konfiguraci spojeni (zkus treba panel CTRL+F5)... vice ti povim zitra ;)

m.sa.
>Nejlepąí je stejně Servant Salamander ale ąkoda ľe tam není ten FTP Přístup ! Kdyby měl i ten tak je nejlepąí !

...to je vec nazoru... jsou i takovi, co tvrdi, ze nejlepsi je microsoft windows ;)))

ale sam si odporujes (co je nejlepsiho na manazeru, ktery postrada funkce, ktere ti chybi???) :))) ale jinak tvuj nazor beru, kazdej ma pravo vlastni volby... pro servant salamandr mluvi to, ze je zdarma (starsi verze), jinak me nicim nezaujal a asi uz nezaujme :)

m.sa.
takze jsem si upgradnul wincommander na petkovou verzi. jak jsem psal, nejvice jsem se tesil na udrzovani zivotnosti ftp spojeni (ne pro kazdeho, ale pro me to ma CENU:) jinak me potesilo par malickosti (napr. CTRL+B lze pouzit i v archivu, transfer manager, pause button pro cinost na pozadi, vlastni zvuky... a dalsi drobnosti vcetne odstraneni nekolika chyb)...

sorry za offtopic - ja jen kdyz uz jsme se tu k tomu dostali...

m.sa.
>...to je vec nazoru... jsou i takovi, co tvrdi, ze nejlepsi je microsoft windows ;)))


...a jsou i takoví,co si myslí, že vtipy na Microsoft Windows jsou stále ještě zábavné, zív.
Ale notak...
no ja to nemyslel jako vtip! ty smiles tam byly jako ze jsem se tomu pousmal, ale je to hola skutecnost...

m.sa.
No, je fakt,že všichni si z Windows děláme prdel a nadáváme ale stejně je všichni používáme,že. (Ok, ne ůplně všichni, Zdravím Bratrstvo Linuxu a pár šťastných majitelů Maců :-))
jo srandu jsem si z toho delaval, ovsem do doby, nez jsem zjistil, jak je ta skutecnost smutna. kdyz ted nejakej rok pracovne MUSIM pracovat s desitkama pocitacu na kterych bezi wokna, humor me pomalu prechazi... je pravda ze hodne zalezi na souhre hardware, takze o stabilite neminim diskutovat. Moje windows v booku vydrzi bez restartu i tejden (na safe mode). spis je tam spousta jinejch nesikovnosti az zavaznych chyb (zvlaste bezpecnostnich), ale o tom se tu nema cenu rozepisovat tady na to neni misto a zda se mi to uz dost offtopic ;) treba jen takovou drobnost (jednu z mala)... aktivni okno ziska vetsinou automaticky fokus, coz ma dost casto kriticke nasledky... stahuji soubor nekolik mega (zvlast na dialupu to je neradostne) a behem toho pisu do diskuze vetu "windows je " ted vyskoci okno "neprisla odpoved od serveru, chcete pokracovat ve stahovani 'A'NO/'N'E" "nejlepsi system"...to uz ovsem nedopisu a zacnu stahovat znovu. ale o tomhle se muzeme vazne sejit v jine diskuzi...

m.sa.