Problém: Výběr záznamů pomocí checkboxů

Mám jeden problém a nemůžu se přes něj přehoupnout:
Vypíšu si z MySQL databáze tady na WZ do tabulky v souboru index.php na webu všechny záznamy a vedle každého z nich je checkbox. No a pak bych potřeboval, aby se mi na další stránce (třeba tisk.php) po stisknutí tlačítka zobrazily jen ty záznamy, u kterých je ten checkbox zaškrtnutej. Našel jsem přesně můj problém na http://www.zive.cz/h/Programovani/F.asp?ARI=10694&CAI=2037&HID=15 , ale s tím návodem, co tam někdo odpověděl, mi to prostě nejde. Mohli byste mi prosím prosím poradit? Předem díky.
No že ten chceckbox dostane stejné id jako má ten záznam v databázi a po odeslání dáš na další stránce tu samou funkci akorát že vypsání záznamů omezíš jen na ty vybraná id
A jaká chyba je teda v tomhle kódu, když u každého záznamu v souboru index.php napíšu tohle (zkráceno):

<?........ $CISLO = Mysql_Result($vysledek, $i,"Cislo"); .....atd......
echo "<TD><input type=checkbox name='tisk_checkbox[$CISLO]' value=$CISLO><input type='hidden' name='tisk_checkbox_exist[$CISLO]' value=$CISLO></TD>"; ....atd...?>
//Kde "Cislo" je jakoby "id"

A pak v souboru tisk.php je tohle:

<?

$i=0;

echo "<table border=0 cellpadding=1 cellspacing=4>\n";
echo "<tr valign=top>\n";
echo "<TH></TH>\n";
echo "<TH></TH>\n";

while ($tisk_checkbox_exist[$i])
{
if ($tisk_checkbox[$i])
{

@$spojeni = Mysql_Connect("mysql.webzdarma.cz", "login", "heslo"); // připojení k databázi
if (!$spojeni):
echo "Nepodařilo se připojit k databázi.\n";
break;
endif;

@$vysledek = Mysql_Query("SELECT * FROM Tabulka WHERE Cislo = $i ORDER BY Jmeno", $spojeni); // výběr údajů z tabulky

if (!$vysledek):
echo "Zapomněli jste označit záznamy!\n";
break;
endif;


echo "<TD>".Mysql_Result($vysledek, $i, "Jmeno")."</TD>\n";
echo "<TD>".Mysql_Result($vysledek, $i, "Prijmeni")."</TD>\n";
}
else {continue;}

$i++;
}
echo "</TR>\n";
echo "<table>\n";

?>

Díky moc.
Mám takovej pocit, že musíš ty checkboxy projet cyklem for na tý následující stránce