C++ pres Dll do PHP ?

Zdravim, kdyz si napisu neakou funki v cecku a chci ji dostat do knihovny tak aby ji porozumnelo php a ja ji mohl pouzivat v phhapku jak to mam udelat ?

Poradte dikec.
to to nikdo nevi ?
opravdu nikdo ? .)
<HTML>na to neni tak jednoduche odpovedet ja to nikdy nedelal, protoze to stejne vyuzijes maximalne na localhostu.... pokud knihovny v C delat umis nevidel bych v tom takovy problem. i kdyz... nebylo by lepsi predelat source php?</HTML>
Jde o to ze muj kamos napsal nehorazne drsnou vecicku v cecku, ono je to sice pekny ale kdyby ta fce fakala i v php tak by to bylo jeste drsnejsi. A proc bych toho vyuzil jen na localu ? Nestaci dl("knihovna.dll") a fce jsou my k dispozici ? Nebo jak jsi to myslel pres source.php ?
<HTML>>Nestaci dl("knihovna.dll") a fce jsou my k dispozici ?

nestaci, dl() je tu zaprve zakazana a zadruhe funguje jen pri PHP spustenem v CGI, coz se na serverech jaxi casto nevida

>Nebo jak jsi to myslel pres source.php ?

?? ja myslel prekopat zdrojak PHP, popr. pridat nejakou funkci a zkompilovat

ale vse se to tyka localhostu, na server ti to jak jsem rikal nikdo neda</HTML>
jasny.
no ono člověk by i věděl, jak se zhruba používá PHP API, ale na WZ to nedostaneš... nejde tu dl()... takže smůla. takhle sem napsal GS knihovnu. výsledky hodně krutý.
a jak by to tedy slo neberme ze jsme na WZ.
sosni si moji GS knihovnu. pro widle jsem kompiloval v MS VC++(dá se i přes mingw, ale je to komplikovanější), pro Linux přes skript. API je popsaný v PHP manuálu. Pokud umíš C/C++, vyčteš to ze zdrojáku.

majkls.wz.cz/gs
hm.. majkls muzez mne pls napsat na icq 252231359 chtel bych se s tebou domluvit :-)