!MIMO PROVOZ!

Tak nevim, na co si ten Adnim z WZ hraje, ale chci se dneska podivat na stranky a ono pry to nejde! Kdyby mne na to aspoň upozornili! Taky tam mohli napsat, kdy to asi zprovozní!

Jiří Opálka (www.korna.aktualne.cz)
v nedeli rano -- pokud to pujde dobre, mohlo by to byt hotove nekdy kolem 4-5 rano

diky za moralni podporu
ja to tam vidim napsane, mozna jste to prehledl
Co přesněji za servisní zásahy se nyní na Webzdarma provádí? Podle mě by uživatelé mohli vědět něco víc.
presun uzivatelskych dat na nove diskove pole, to by doufam melo vystacit nekolik let

myslim, ze kapacitu toho pole ze me nedostanete, levne to ale nebylo ;)

taky me mrzi, ze to trva tak dlouho :/
momentalne je zprovozneno 60% vsech uctu, zbyvajicich 40% bude obnoveno behem noci
Všechno je v poho, jenom se nemůžu připojit přes ftp na svoje stránky...
ftp spusteno, behem noci jeste muze dojit u nekterych webu k problemu se zapisem, snad to do rana vydrzite :)
No, to je sice skvele, ze uz vse funguje, ale nechapu, proc neodstranini z menu tu polozku "Registrace do vyhledavacu", nebo ji alespon nezprovoznili. Co ja vim, tak ta polozka nefungovala nikdy..

Jiří Opálka (www.korna.aktualne.cz)
Fungovala ale se zpožděním asi 2 měsíce
Mam mensi problem s funkcnosti stranek na webzdarma.cz, zrejme zpusobeny servisnimi zasahy na serveru. Od dnesniho dne mi ze serveru nechodi E-Maily odeslane pomoci PHP funkce Mail(), ikdyz jeste v patek bylo vse v poradku. Pritom funkce nehalsi chybu pri odesilani a chova se jako by byla uspesne provedena. Muzete mi nejak poradit ??? Dekuji za odpoved.
ad mail(): sorry a diky, opraveno
Zase bych to nebral tak tragicky, údržba je nutná, sice to mohlo být ohlášené pár dní dopředu, ale zase nejsme platící zákazníci (aspoň já ne :)). Některé reakce mi tady připadají dost unáhlené...
Proc je zakazana funkce fopen("..............","w")?
Může mi někdo říct, kdy to všechno bude znova fungovat, nedávno jsem se zaregistroval a těšil se, že vyzkouším svůj první PHP-skript a už tři dny mi to nejde. V hlášce o znovuzprovoznění je na neděle 3.března nebo 10. března.