Funguje na webzdarma CSS

Chtel jsem se zeptat jestli funguje na webzdarma jazyk Css protože doma mi normalně css jde a když konroluji moji stranku na webu ve škole tak mi tam Css nefunguje.
Css je problém prohlížeče a ne webuzdarma!!!
a zase Lukas krici!!!! ale ma pravdu ;)))

m.sa.
Když někdo používá Netscape 4, tak se nemůže divit.
Css mi na strankach funguje normalne... Akorat v Exploreru 4 a niz to stoji za hov..
O NN nevim nic

Jiří Opálka (www.korna.aktualne.cz)
nechapu v cem by mel server omezovat funkcnost css??? je to otazka jen browseru...
To je jasné, že css nebude jet korektně v "archaických" browserech, myslím, že tenhle typ už vlastní jen naprosté minimum lidí...
No nevim esi to nak pomuze.

Me se obcas stalo, ze jsem mel problemy s odkazy psanymi Velkym pocatecnim pismenem ale soubor byl cely malejma. Napr: odkaz na "./obrazky/Katka.jpg" proste nefachal, pokud se soubor jmenoval "katka.jpg". Jakmile jsem zmenil ale cestu na "./obrazky/katka.jpg", bylo vse O.K.

Doma mi to fachalo s malejma i velkejma.
Tak mozna tohle.
teda tady se motaji veci dohromady... a porad ty same - k placi? ;(

m.sa.
Proč lidé nečtou FAQ ... Problém s velkýma a malýma písmenama by se tam mohl zapsat krvavým písmem, tolik už obětí...
:)
Ježiš... Css je problém prohlížeče pod nižžší jak IE 4 nebo NN6 skoro vůbec nefungujou popř. jen minimálně... S velkejma písmenama čtěte FAQ!!! Jinak vzhledem k tomu že WZ běží na Linuxech Pivo231: => že KATKA.JPG je úplně něco jiného než katka.jpg!!! Lukasik