hello

Fucking this is web WebZdarma.cz, 50MB ou, freehosting 200MB.
Fuking [ADLS]kiwwe, tenhle web je dobrej ale ty debile musis vsechno sfakovat pokud ano jsi do prdele. Mozna ze sluzba WebZdarma.cz poskytuje mene prostoru ale ty blbe hovado fakuj si sveho pindoura hovado. !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!





[ADLS]boss - pouzivani warezu je nejlepsi akorat pro blbce.
Ty Krávo...
200MB !!!!!

To musi byt teda pekny blb. To bych chtel vedet kdo vyuzije takovy velky prostor. Snad na download programu(hacknutych).
Pro stranky bohate staci i tech 50MB.
Mimo to Webzdarma je rychly a ve vestine pripadu funguje super.
Jo mě se taky zdá webzdarma supr (až na mysql...) ale jestli chceš hromady prostoru jdi si třebas na host.sk tam máš neomezeně prostoru a když se ti wz nelíbí tak hodně rychle vypadni!!!
WZ je @!#$.... mam na něm 4 weby:
www.masterarena.wz.cz
www.vchat.unas.cz
xxxxxxxxxxxxxxxx - nepovim
xxxxxxxxxxxxxxxx - nepovim

nemá MySQL...
Poslední dobou se sere a načítání scriptů padá padá a padá.....

Host.sk je ale @!#$ na nejvišší možné úrovni... ta pomalost je obrovská a díky tomu jde Host.sk do sraček.. :D

oceany.cz jsou v prdeli

webpark a další sračky od seznamu a jinejch @!#$ů se můžou jít taky vycpat...

WZ je z hlediska podpory a rychlosti v hajzlu a chat se na tom OPRAVDU provozovat nedá (dřív se to ještě dalo) ...

Ale bordelu je na Netu plno a tento se zatím drží na jeho hranici únosnoti....

Myslím ale že nepotrvá dlouho a WZ pujde do hajzlu k ostatnim... admini na všechno serou a koneckonců proč ne... "není to jejich hl. činnost která vydělává..."

je to tu čímdál pomalejší...

ideální freewebhosting:

MySQL,PHP,mail@domain.updomain,crontab,LDAP,SSL,....

ale tolik toho snad nenabízí ani placený hosting... bohužel :(

jsme omezenci .... je mi líto...




Ehm, asi neumím číst tak dobře mezi řádky jako vy ostatní, ale jak jste proboha pochopili co chtěl ten ADLS_nebo_jak_se_vlastně_jmenuje říct? :-/
Tak viš co. Udělej si raději vlastní SERVER s těma svýma věcma ( ..., MySQL,PHP,mail@domain.updomain,crontab,LDAP,SSL,.... ).

Nemusíš potom kritizovat servery webhostingu.

Doufám, že budeme potom kritizovat ten tvůj server, jak je nasr... .Jestli nějaký plánuješ.
HE?ˇPsal jsem že všechny freeweby stojí za h... ale tento že zatim jakš-takš drží, ale stejně...
Pokud ty jsi změnu k horšímu nepostřehl, tak zkus otevřít oči...
Zmenu ani ne. Mam svoje stranky a ty mi jdou normalne(nekdy rychle jindy pomalu, ale to je spise pripojenim k Internetu).
Rychlost zavisi i na tom jak jsou stranky narvane grafikou ci jinymi skripty, hlavne Javascript. Me stranky skoro zadne obrazky nema, a tak mi to jede rychle.
Na JavaScriptu opravdu hlavně záleží :D
Ten to spomaluje NEJVIC ...

Bavim se rychlosti zpracování a přenosu scriptu... JS sem nepleť