JĚště help...

furt error: Delete operaton failed! An unexpected error (E0000550) occurend.
tohle mi píše když chci vymazat jednu složku a ani za boha nejde vymazat neví někdo co s tím???
Prosim pomocte mi!Nemuzu editovat stranky vubec to nejde!Chci se zeptat jeste na neco. Po to jak jsem dal stranky sem tak se mi obejvil banner od webzdarma a ten tam mit nechci!Poradte mi jak to mam vymazat.







anoweb.cz :)

>Po to jak jsem dal stranky sem tak se mi obejvil banner od webzdarma a ten tam mit nechci!Poradte mi jak to mam vymazat.
Vymazat copak neznáš slovo "POCTIVOST"???
:)
"Po to jak jsem dal stranky sem tak se mi obejvil banner od webzdarma a ten tam mit nechci!Poradte mi jak to mam vymazat."

To jsou ale kurvy, co? Ty jim zdarma poskytnes svoji krasnou webovou stranku a oni ti tam vecpou banner! :-)

Poradim ti: banner smazes normalne, backspace nebo delete to hladce zajisti. Za deset minut ho tam budes mit znovu, ale neztracej hlavu! Proste ho smaz znova. Je to boj, zalezi na tom, jestli jsi trpelivejsi ty nebo ten skript, co tam ten banner cpe :-) Prenocuj u pocitace, dones si jidlo, piti & zenu.

(Pokud nahodou vyhrajes a budes trpelivejsi nez ten robot - o cemz dost vazne pochybuju :-) - tak jsi vyhral. Zadnej banner uz tam mit nebudes, protoze ti stranka bude smazana pro poruseni smluvnich podminek :-)