PHP:Jak mam zapsat cestu v uploadu, kde se mi to bude ukladat?

mam hotovej upload, ale nevim jak to mam udelat aby mohl kdokoli na svete pridat obrazek nebo textovy soubor na muj web. Stacilo by, kdybyste mi poradili jak to udelat aby se to ukladalo na webz. nebo do meho PC a nebo primo na web.
predem diky za radu
Takže já ti posílám svůj skript, kde si udělej k koř. adresáři složku "slozka" a tenhle skript dej jako soubor do kořenovýho adresáře


<!DOCTYPE HTML PUBLIC "-//W3C//DTD HTML 4.0 Transitional//EN">

<head>
<title>Upload souboru</title>
</head>
<body>
<form action="upload.php" method="post" enctype="multipart/form-data" accept="image/*">
<input type="file" accept="image/*" name="soubor" />
<input type="submit" value="Uploaduj!" />
</form>
</body>


<?
if (is_uploaded_file($soubor)) {
if (move_uploaded_file ($soubor, "./slozka/$soubor_name")) {
print "Soubor <b>$soubor_name</b> o velikosti <i>$soubor_size bajtů</i> byl úspěšně nahrán na server";
}
}
?>
udelal jsem si v rodicovském odresari soubor "slozka" a ten celej skript jsem dal do souboru "up.php" v rodič. adresari. a kdyz nejaky soubor prilozim tam mi to hlasi:

Warning: move_uploaded_file(./slozka/zanikslunce.jpg): failed to open stream: Permission denied in /3w/webz.cz/v/vesmir/Ostatni/upload.php on line 27

Warning: move_uploaded_file(): Unable to move '/home/tmp/phpr7DCpx' to './slozka/zanikslunce.jpg' in /3w/webz.cz/v/vesmir/Ostatni/upload.php on line 27
Musíš těm souborům (upload.php a diru slozka) nastavit v nalym ftp klientovi prava na 0777.
<HTML>to upload.php muzes nechat.. tomu menit prava neni potreba</HTML>
> if (move_uploaded_file ($soubor, "./slozka/$soubor_name")) {

pokud to neni jasne, uvedomte si, ze ten adresar "slozka" musi predem existovat
Ten Upload mi taky nefunguje... Udelel sem si to na mem PC tam to chodilo, ale na wz ne? Me to konci uz na tom is_uploaded_file...
Ta podminka neprojde.... HELP
Udelal jsem si tento skript:

<!DOCTYPE HTML PUBLIC "-//W3C//DTD HTML 4.0 Transitional//EN">

<head>
<title>Upload souboru</title>
</head>
<body>
<form action="upload.php" method="post" enctype="multipart/form-data" accept="image/*">
<input type="file" accept="image/*" name="soubor" />
<input type="submit" value="Uploaduj!" />
</form>
</body>


<?
if (is_uploaded_file($soubor)) {
if (move_uploaded_file ($soubor, "./slozka/$soubor_name")) {
print "Soubor <b>$soubor_name</b> o velikosti <i>$soubor_size bajtů</i> byl úspěšně nahrán na server";
}
}
?>




V koř. adresáři jsem si vytvořil "slozka", ale nefunguje mi to. Kolk k tomu potrebuju PHP stranek?
Jak mate udelanej upload vy?
Tenhle soubor normálně pojmenuj "upload.php" nebo jinak, ale to musíš teda i změnit ACTION u formuláře a nedávej ho do žádný složky, prostě jen ho šoupni tam hned na začátek.

Pak si vytvoř složku "slozka" nebo i jinak, ale to musíš zase změnit v tý podmínce:


... ... ...
if (move_uploaded_file ($soubor, "./slozka/$soubor_name")) {
... ... ...

A mělo by to makat
jo to bych mel a ted jsem zjistil ze musim nastavit prava na 777 jinak mi to nepujde. Tak ze uz mi to snad pofakci. jinak dikas