Velkej problem

Mam docela velkej problem, chtel bych zrusit stranky(company.wz.cz), ale zapomel jsem heslo a tamten e-mail uz nemam, takze si nemuzu poslat heslo:( Dalo by se s tim neco udelat?
Jo dalo: běž do prdele

Jestli si myslíš že je někdo tak blbej a to hesl ti pošle nebo ty stránky zruší tak máš smůlu :D

Lamerům tu informace nepodávame
Rikam ze je to velkej problem, ale mam dukaz, ze je to moje, pac jsem ji nahral znovu na jinou adresu! Takze tenhle uz nepouzivam. Proto ho chci zrusit!
>Jo dalo: bez do prdele

...ufff docela tezka slova, moje krehka duse se trese... ;)

Master je administrator webuzdarma??? no to jsou hesla dobre strezena! ovsem sam bych se na takovem hostu bal stratit heslo... nedavno jsem resil heslo na hostingu u atlas.cz a take to nebylo nejjednodussi (jako vzdy v takovych pripadech). ovsem ze bych se nechal poslat do tech mist kam to fsechno patri ??? ;)

to Alex: zkus napsat primo Mirovi. myslim, ze ten te do le neposle (snad)...
...jen doufam ze tam za tuto radu neposle ted me ;)))

m.sa.

Fajn, dik za prispevek... Nejspis to udelam, ale jeste chvilku pockam, jestli se k tomu nevyjadri tady...
No jestli mas v ftpcku jeste nekde heslo pod hvezdickama, neni nic ztraceno ...
Stahni si program na odchytavani hesel a proste se zkus znovu pripojit. Vestina inteligentnejsich lupicu ti vyhodi nekam na obrazovku nebo do logovaciho souboru heslo..
jestli ma heslo v ftpcku zahvezdickovany, tak by sem asi nepsal ;))) proste by se pripojil...

no aby jsi to chapal... necekej, ze tady ve foru bude s tebou nekdo diskutovat o tom, jak ziskat heslo!!! a admin uz vubec ne - by byl spatnej spravce nasich cenych uctu :) . pokud nemas pristup k emailu tak ses proste v neprijemne situaci. v tom ma Master pravdu (jen se mi nelibi jeho zpusob podani ;) je nekolik veci, ktere muze vedet vetsinou jen admin a user, takze nejaka sance, ze se ti podari presvedcit admina tu vzdy je. jak jsem psal ale vim, ze je to dost tezke (a ja v roli spravce hesel bych asi byl take dost opatrnej), resil jsem nedavno podobnej problem s hostingem, tam to navic ale byla vina na strane spravce (nejakym zahadnym zpusobem se jim rozhodily hesla v databazi - takze cert vi, komu se to puvodni heslo posilalo) a pochopitelnou bezpecnostni zmenu hesla jsem docilil az po nekolika vycerpavajicich telefonatech...

jen jeste mimochodem... jestli ti jde pouze o zruseni uctu - tak bych se na to vybodl. proste tam ty stranky nech a zapomen na to.
No, o to mi jde. Chci ho zrusit. V podstate by mi to bylo taky jedno, ale obavam se toho, abych neprisel o oba ucty. Z důvodu poruseni pravidel nebo co. Proste jsem chtel upozornit, ze nepropojuju zadny ucty, abych si zvetsil kapacitu!
ses si vedom poruseni pravidel??? tak to bude smazan drive ci pozdeji automaticky... byt tebou, tak se tim nezabyvam ;)

m.sa.
Heh:) No ono to meno Hackman mě k tomu navedlo tak sorry s tim běž do...

pa
;) tak toho jsem si nevsiml? :) ale jestli na nase konta jde touto cestou, tak spise lamerman ;)

m.sa.