uložení stránky

Na localu to právě de, ale na servru ne :-(
Spendlik: Na serveru to jde take, asi mas spatne cesty, nebo se chces dostat nekam, kam nemas pristup..
Špendlíku, teda nevím jestli jsem tě dobře pochopil, ale jestli chceš nahrát soubor na server tak nemůžeš zadat cestu C:/dokumenty/... protože ten skript na serveru logicky neví kde je tvůj počítač. Bude hledat složku dokumenty na disku C u sebe na serveru. Tam asi navíc nebude mít přístup.
A navic na WZ nebude cesta zacinat C:/ :-))
Mě teď napadlo, kdybych dal na stránky skrytý formulář s polem file v kterém by byla nějaká cesta, je možné uživateli takto zcizit onen soubor tím, že při vstupu na stránku nevědomky ten formulář spustí?

samozřejmě uznávám, že by to bylo proti pravidlům společenského chování :-)
Tak jak musí začínat ta cesta ?
Špendlík: /
takže např. /C:/dokumenty.... ?
Ne.. Napr. /etc/fstab
To je ale otevírání ze servru ne?
Já potřebuju z počítače uživatele :-)
PHP skript konany na strane serveru nemuze otevrit soubor u uzivatele :-)
Jak je tady udělané v adminu, že se soubory můžou tahat na web?
To je http upload, nema to nic spolecnyho s oteviranim souboru u klienta
Zjistil jsem, že tu nefunguje ani copy, tak jaká je funkce pro ten upload(stačí název, najdu si ji sám), abych to muhl tahat z klienta?
Dyť sem ti říkal, ře tam musíš mít pole <INPUT TYPE=FILE.......> a pak tla49tkem proch8yet yvol93 soubor a ten po3le3 skriptu v kterzm se ypracuje pomoc9 move_uploaded_file()
Śmarjá klávesnice :-( sorrry
takže:
<?
move_uploaded_file($soubor,"./");
?> ?
Proč mi nefunguje tento scrit ? :-(

$fotka2 = Str_Replace ("\\", "/", $foto2);
$fotka2 = Str_Replace ("//","/",$fotka2);
$fotka2 = BaseName($fotka2);
move_uploaded_file($foto2,$fotka2);


v proměně foto2 je název inputu-name-file. Díky
Funguje to tady podle příkladu na:http://einstein.cz/clanek.php?clanek=95
Můžete mi říct, proč to nefaří?
move_uploaded_file($HTTP_POST_FILES['foto']['tmp_name'],$HTTP_POST_FILES['foto']['name']);

ať ten druhý string napíšu jak chci, nikdy mi to ten soubor na web nepřenese. Našel jsem si s tím cca 10 stránek, všude to je stejně a nikdy mi to nefaří. Prosím poraďte bo s toho zblbnu. Strávil jsem už na tom 3hod!
Zkus normální uvozovky. jinak chybu nevidim, pač mě to takhle funguje. A máš ten formulář: ENCTYPE="multipart/form-data" ?

if (is_uploaded_file($HTTP_POST_FILES["foto"]["tmp_name"])
{
move_uploaded_file($HTTP_POST_FILES["foto"]["tmp_name"],"obrazek.jpg");
}
Nefungovalo mi to s $HTTP_POST_FILES["foto"]["name"] ale když jsem to zkrátil na $_FILE["foto"]["name"] tak to začalo fařit :-). Jde pomocí uploadů i soubor smazat?
? ked to dokazes si fakt dobry ;-)
to [stip]: tak se drz sve terminologie... hlavne, kdyz ti vsichni budou rozumet :o) nicmene html kod, ktery je prezentovan prohlizecem, bych urcite nenazyval "zdrojovym kodem" - ten se zpracovava obvykle na strane serveru.
To je debata tohle. Moje terminologie? A proč je to teda anglicky "page source" V každém prohlížeči je "show page source" "zobrazit zdrojový kód" atd. V manuálech jakbysmet a všichni tomu rozumí. Navíc kde se kód zpracovává s tím vůbec nesouvisí.