stále stejné cookies

pomocí cookies v rubrice vzkazy uschovám jméno a email návštěvníka:

setCookie("cjmeno", $jmeno, time() + 60*60*24*30);
setCookie("cemail", $email, time() + 60*60*24*30);

pak chci tyto údaje čst v jiné rubrice (fóum) a vkládat do formuláře, ale nejde mi to - cookies z každé rubriky má jiné jméno (je to jméno složky ze které byla vytvořena ? - vratislav ansorge@vzkazy[1].txt). jak docílit, abych ukládal stále do jedné cookies a stále z jedné četl?

Díky za odpověď
<HTML>to jak si to indexuje browser ti muze byt myslim jedno ne?
jinak tvuj dotaz moc nechapu</HTML>
dobře, vynasnažím se upřesnit.
mám více rubrik, ve kterých uživatel zapisuje svá data - např. fórum a vzkazy. www.neco.cz/vzkazy, www.neco.cz/forum
Uživatel zadá vzkaz, pomocí setCookie se uloží cookies. Pak si uživatel otevře fórum, a já bych mu rád "předvyplnil" jeho nick a email z toho cookies, které bylo uloženo ve vzkazech. Jenže všechny proměnné jsou prázdné (pro uložení iniciálií ve fóru používá prohlížeč úplně jinou cookies, kterou zatím nemá vytvořenou, jelikož uživatel žádný příspěvek do fóra nezadal)... chapiš to? potřebuju, aby ve všech rubrikách četl stále z jedné cookie, jednou uživatelem vytvořené (a také do stále stejné zapisoval).

(ty cookies vypadají následovně:
jmeno@vzkazy[1].txt
jmeno@forum[1].txt
ale možná to k tomu nepatří, to je jen výsledek mého zkoumání... jo, indexace browseru je mi @!#$, chci aby to fungovalo :-))
Co zkusit sessions?
<HTML>zkus k tomu pridat cestu a domenu (tj. 3 a 4 parametr setcookie)</HTML>
Nebo napiš:

if (!IsSet($jmeno))
$jmeno = $nejakylogin;
SetCookie("jmeno", $jmeno);

To ti vypíše do cookies "jmeno" z políčka "nejakylogin".
No a pak to hoď na nějakou stránku a vždy ti to bude vypisovat proměnou
$jmeno.
Má to i více funkcí viz:
http://www.kosek.cz/clanky/iweb/17.html
Nejspíš to bude chtít ty parametry jak řikal Master. Takhle by to mělo fungovat:

setCookie("cjmeno", $jmeno, time() + 60*60*24*30, "/");
setCookie("cemail", $email, time() + 60*60*24*30, "/");