nefunguje mi Authentifikace na localhostu

Může mi někdo poradit přoč mi nefunguje HTTP authentifikace na localhostu? PHP mi jede jako modul Apache na Woknech. Píše to Internal Server Error, chyba 500 myslím...

Ch s tím, kde si přečtu o ostatních typech přihlášení?

Dík všem
no moc ti sice nepomuzu, ale aspon te potesim, ze v tom nejsi sam - ja takove veci musim ladit na linuxovem serveru, pripadne primo na serveru kde to ma jet online - pod windozema mi to take nejede...

snad jen rada: zkus nejake jine forum s timto dotazem - nechci se nikoho nijak dotknout, ale kdyz si prectes jake veci se tady resi, zda se mi tento problem na zdejsi forum prilis odborny :))))))))))

jeste jednou rikam, ze jsem se nikoho nechtel dotknout, coz snad znazornuje delka smajliku... ale jinak schvalne zkus treba http://forum.builder.cz/list.php?f=20 - je tam vice lidi online a znalych nejruznejsi systemy...

m.sa.
Tak si to zkus napsat sam tu autentifikaci a delat to cele skriptama a ne pres prohlizec, ja to mam udelane na iva.mysteria.cz (vzhled nic moc) zatim delam hlavne jenom skripty.... jestli chces tak ti muzu nakej kus zdrojaku poslat...
Nene, dík, já už jsem to jako modul rozchodil a jede to OK