Problémy se SESSION

Zdárek všichni!
Chtěl bych se zeptat, zda tu někdo nemá podobné (negativní) zkušenosti s používáním SESSION jako já. Normálně používám PHP a zobrazování takto vygenerovaných stránek bez problémů funguje. Jakmile však potřebuji pracovat se SESSION a přidám na začátek skriptu funkci session_start(), tak se mi stránka odmítá zobrazit (resp. zpracuje se jen zlomek řádků a pak se provádění PHP-kódu jako by stopne) podobně, jako když bych chtěl použít hlavičky header(). Zkoušel jsem všechno možný a zatím jsem nepřišel na to, jak tenhle nešvar odstranit. :( Akorát jsem zjistil, že stránky se SESSION se odmítaj zobrazovat v Internet Exploreru (verze 6 i 5 - na tom vůbec nezáleží). V Mozille všechno běhá normálně, tak fakt nevim... Všiml jsem si, že řada z vás na WebZdarma SESSION normálně používá a příslušné stránky běží bez problémů. Jestli někdo víte, čím tyhle problémy mohou být způsobeny, budu moc vděčný za každou informaci.
Jirka
Jo, a v tom IE se ta stránka nakonec zobrazit dá, ale musím ručně provést aktualizaci stránky (třeba i několikrát po sobě)...
Mno, tak zaprvé: Kdyby sis zapnul výpis chyb, zobrazilo by se ti něco jako Cannot send session cache limiter... (teda nejspíš). To už pak stačí použít hledání...
Jo a jestli to zobrazí něco jinýho,, tak dej vědět...
Aha, tak to bude cache...
Nejsem ještě moc znalec PHP, tak mi, prosím, poraďte, jak zapnu výpis chyb... Dík moc! Jiří
No, na wz je defaultně zapnutej, takže nevim...
Tak to je fakt divný! Mně se na stránce nezobrazí vůbec nic (ani zdroják neni v IE dostupný). Jestli máš chvíli čas, zkus se prosím (přes Internet Explorer!) mrknout na adresu http://www.jurbancik.wz.cz/SOUKROME/vyber.htm, kde klepni na PRVNÍ odkaz a když se Ti nic nezobrazi, tak zkus stránku ručně aktualizovat - měl by se zobrazit přihlašovací formulář. To je právě ta záhada...
Normálně se mi to zobrazí (ale zdroják taky nejde zobrazit,...).
Zkus přidat úplně na začátek php kódu (před jakejkoli výstup) tohle:
header ("Expires: Mon, 26 Jul 1997 05:00:00 GMT"); // datum v minulosti
header ("Last-Modified: " . gmdate("D, d M Y H:i:s") . " GMT");
// vždy upraven
header ("Cache-Control: no-cache, must-revalidate"); // HTTP/1.1
header ("Pragma: no-cache"); // HTTP/1.0

Zabrání to (částečně) cachování stránky, což si myslim že je příčina...
Dík za radu, ale přesně tyhlety hlavičky už jsem taky několikrát zkoušel předřadit před veškerý PHP-kód na mých www-stránkách, ale nijak to nepomohlo - spíš to bylo ještě horší! Experimentováním jsem totiž zjistil, že i když funkci session_start() vypustím a nechám tam jen ty headery, tak to zobrazování taky blbne! A když odstraním ze začátku stránky session_start() i všechny hlavičky, tak to běží úplně v pohodě. Je mi hlavně divný, že v Mozille se mi zobrazuje vždycky všechno správně, kdežto v Internet Exploreru ne - copak je tam natolik odlišné kešování obsahu stránek? I když počkat, teďka se na tu svou stránku zkouším dostat z bráchova počítače a vypadá to, že to jde bez problému i z IE. Předtím jsem to zkoušel ze školy (ČVUT) a odtamtud to nafachčilo (jako ode mě z domova). Tyhlety náhodné chyby jsou teda fakt děsný, protože člověk pořádně neví, jak by jim měl zabránit... No, snad se mi to podaří nějak vyřešit, neboť si mi jinak lidi stěžujou, že ten web nelze pořádně zobrazit (jen než jsem dopátral, že to souvisí se SESSION - hrůza).
me to jede dobre ve firefoxu i v ie6 ... takze problem bude asi vazne v cache

jo a vypis chyb zapnes vlozenim error_reporting(15); na zacatek stranky
Díky za radu, jak zapnout vypisy chyb. WebZdarma je tedy nema implicitně zapnuté - jen kritická hlášení. Teď jsem párkrát obdržel hlášení:

Fatal error: session_start(): Failed to initialize storage module. in /3w/wz.cz/j/jurbancik/SOUKROME/4_B/prihlas.php on line 4

Co to, prosím, znamená a jak se tenhle problém dá vyřešit?

Jirka