Počítadlo stáhnutí !

Mám problém. Na svých stránkách mám soubory k stažení a za nimy mám script na počítání. Ty soubory mají koncovku *.mix. Struktura vypadá takhle:

Mám dva php soubory, a to download.php a ejay_mixy.

Download.php obsahuje

<?

$extension = ".mix"; //leave this blank if you have various extensions.
$counterdir = "counters/"; //change this if you want other directory for the counter files.

$textfont = "Verdana,Arial"; //text font for the error msg

//--------------------------------------------------------//
// DO NOT EDIT ANYTHING FROM HERE //
//--------------------------------------------------------//

if (file_exists("$get$extension"))
{
header("location: $get$extension"); // download the file [download.php?get=name_of_file]
$file = fopen("$counterdir/$get.txt","r"); // download counter
$count = fread($file, 100);
$countplus = ($count + 1);
fclose($file);
$fileb = fopen("$counterdir/$get.txt","w");
fwrite($fileb, $countplus, 100);
fclose($fileb);
}
else

?>

Dále mám v ejay_mixy.php každý odkaz takto

<tr onMouseover="this.bgColor='#808080'" onMouseout="this.bgColor='#b8d1cd'">
<td width="27%" align="center" height="13"><font face="Verdana" size="1">MakruZz</font></td>
<td width="41%" align="center" height="13"><font face="Verdana" size="1"><a href="download.php?get=ejay_mixy/MakruZz_Shine.mix">Shine</a></font></td>
<td width="41%" align="center" height="13"><font face="Verdana" size="1">Dance 5</font></td>
<td width="41%" align="center" height="13"><font face="Verdana" size="1">[<? include("counters/8.txt"); ?>]</font></td>
</tr>
a těsně pod hlavičkou
<?
$download_version = "download counter v1.1 - Running on PHP ".phpversion();
?>

Na serveru mám také složku couters a v ní mám textové soubory s hodnotou 0

Když to ale vše nahraju na web a kliknu na stahnutí, otevře se mi čistá stránka a nic…

Newíte co s tím ?

Adresa stránek, které ještě nejsou oficiálně na webu jsou www.ejay.wz.cz/web/index.htm
Chyba je v tomhle:
<td width="41%" align="center" height="13"><font face="Verdana" size="1"><a href="download.php?get=ejay_mixy/MakruZz_Shine.mix">Shine</a></font></td>
Do toho odkazu dej soubor bez pripony, ta se pridava ve skriptu download.php, tak jak to mas ted se pokusi najit soubor MakruZz_Shine.mix.mix, ktery tam samozrejme neni a skript skonci, protoze za else neni zadny kod, dopln si tam treba header("Location: chyba.php");
Diky, uz to funguje, ted je tu ale jiny probleem ! Ted se mi nezapisuje hodnota toho textaku do kolonky pocet stahnuti. :-(
prostekdyz dam jakokoliv hodnotu do textaku, tak se mi tam zobrazi, ale proste mi ton PHP neprepise
soubor download.php
$fileb = fopen("$counterdir/$get.txt","w");
soubor ejay_mixy.php
..
<? include("counters/8.txt"); ?>
..

Pocitadlo zapisujes do souboru counters/ejay_mixy/MakruZz_Shine.txt, ale
ctes soubor counters/8.txt, tak se pak nediv, celej ten skript je takovej divnej :-/
to jo no, ale co s tim ? Porad mi prosim. Nebo znas nejakej lepsi skript ?
Opraveny download.php
<?
$extension = ".mix"; //leave this blank if you have various extensions.
$counter_extension=".txt"; //pripona souboru se statistikou

if (file_exists("$get$extension"))
{
header("location: $get$extension"); // download the file
// download counter
$file = fopen("$get$counter_extension","r");
$count = fread($file, 100);
$count = ($count + 1);
fclose($file);
$file = fopen("$get$counter_extension","w");
fwrite($file, $count, 100);
fclose($file);
}
else
{
//Soubor nebyl nalezen, posli chybovou stranku
header("Location: chyba.php");
}
?>

Opraveny soubor
<td width="41%" align="center" height="13"><font face="Verdana" size="1"><a href="download.php?get=ejay_mixy/MakruZz_Shine.mix">Shine</a></font></td>
<td width="41%" align="center" height="13"><font face="Verdana" size="1">Dance 5</font></td>
<td width="41%" align="center" height="13"><font face="Verdana" size="1">[<? include("ejay_mixy/MakruZz_Shine.txt"); ?>]</font></td>

Zkus tohle, mohlo by to fungovat, musis vytvorit prislusne soubory .txt a pozor na CHMOD a velikost pismen
A kam mám prosimte nahrat ty textaky, do slozky counters ? Nebo kam prosimte !?
Jo a jeste jedna vec, co je to ten CHMOD ?
<HTML>nastaveni pristupovych prav</HTML>
A kam mám prosimte nahrat ty textaky, do slozky counters ? Nebo kam prosimte !?
Nahraj to do stejny slozky jako mixy.
Jo a je tu jeste jeden hacek, tohle pocitadlo reaguje i na ruzny vyhledavaci boty, kteri zkresluji statistiku. Ja sam jsem podobne pocitadlo na svych strankach spustil tento tyden a silne pochybuju, ze by se behem par dni naslo 7 zajemcu o vektorovou analyzu. Resenim by mohlo byt pouziti formularu, ale k tomu se dostanu nejdrive pristi vikend. Snad ti nekdo poradi neco lepsiho, muzes se mrknout traba na HotScripts.com
ok diky !