Jak se připojit k sql serveru

Čau lidi, omlouvám se předem za svou neschopnost, ale pojal jsem
ideu umístit si na svou připravovanou stránku guestbook. Sám bych to samozřejmě nezvládl, a tak jsem si půjčil jeden volně šiřitelný skript. Pokoušel jsem v něm poupravit všechna nastavení, co jsem zvládl, ale zatím mi to nejede. Po kliknutí na Submit mi to hází tuto hlášku:

Warning: mysql_connect(): Unknown MySQL Server Host 'rezna.webz.cz/' (1) in /3w/webz.cz/r/rezna/addrecord.php on line 11
cant connect to mysql

Otázka je, jestli mám špatně zadané jméno, heslo nebo jestli vůbec mám nakofigurovaný webzdarma správně. Dokáže mi někdo takhle z fleku poradit?
Díky
Honza
IMHO mas spatne jmeno a heslo k mysql
Asi blbě zadané údaje.

Server: mysql.webzdarma.cz
Jmeno a heslo: To co mas v administraci. Ne to co používáš pro FTP čí admin.
Ahoj, díky za pomoc, údaje jsem opravil, ale stále mi to hlásí chybu v posledním řádku, kde je adresa mysql serveru. Nevím, jestli jsem to nenapsal špatně, nebo jestli mám ten server špatně nakonfigurovaný
---------
<?php


//Setup the username, password and database name.
$user = "JA";
$password = "HESLO";
$db = "JA";

//Make a link to the database, then test the connection. If it cant link, due to bad username
//password, permissions, whatever, kill the process.
$link = mysql_connect(" mysql.webzdarma.cz", $user, $password);
-------

V čem by mola být chyba?
Díky
Honza
Asi v tý mezeře za uvozovkou před adresou (" mysql.webzdarma.cz")
Bezva, díky, takže syntaxe je správně, ale asi mám špatně nakonfigurovaný server, protože mi to zahlásilo tohle:

Warning: mysql_connect(): Access denied for user: 'REZNA@212.71.128.85' (Using password: YES) in /3w/webz.cz/r/rezna/addrecord.php on line 11
cant connect to mysql
Díky všem za pomoc a trpělivost, já vůl to všechno psal velkými písmeny a to je chyba! Už to jede na adrese www.rezna.webz.cz (Je to jenom pokus) Ještě jednou díky!
Honza