jednoduchy free redakcni system

Ahojte!

Viete mi poradit kde by som nasiel hotovu webovsku aplikaciu, cosi ako redakcny system, ktory by chodil dobre na wz? Uz som ich zopar vyskusal a bud boli velmi velke a narocne na databazu alebo mali bugy.

Chcel by som nasledovne vlastnosti:
- mal by ukladat na disk a nie do databazy (aspon vacsie data na disk)
- stacilo by aby zvladol tak 50 clankov, kazdy by mal par kilo textu a par sto kil obrazkov
- aby ukazoval anotacie, trebars sa v nich dalo nejak hladat, filtrovat a sortovat. Ak by sa dal k anotacii pridat aj jeden maly obrazok bolo by to super.
- clanok by som mal najradsej uz vopred pripraveny v html v tabulke trebars v nejakom specifickom directory aj s obrazkami. Takze hlavna vlastnost redakcneho systemu - zadavanie a redigovanie clankov by vobec nebola potrebna.
- bolo by fajn ak by sa na clanky dalo reagovat
- bola by fajn kniha hosti, nejake pocitadla precitani apod.

Ak mi niekto vynada, ze je to v rubrike PHP, tak ta sa mi zda najvhodnejsia, vsetky tieto veci su pisane v php.
phpRS, nebo phpNuke?
to phprs som si zbezne pozrel ale zda sa mi, ze clanky zapisuje vylucne do databazy. Alebo sa mam na to lepsie pozriet?

Lepsie by sa mi pacilo ak by som do DB dal len link na directory s kompletne napisanym a naformatovanym clankom. V tom directory by boli zaroven aj fotky k prislusnemu clanku.
Tak to nevim, prave vyuziti DB spociva v tom, ze ulozi jen text, a formatovani je zvlast...