Kdo udělá int. obchod pomoci PHP, vysoká odměna

Hledám někoho kdo je schopen udělal internetový obchod prodávající mobily, foto, PC, příslušentsví. Měl by to být obchod vytvořen ze stránek www.mobilyes.wz.cz, sám to nezvládám. Nejlépe student z OV, ale není podmínkou. Vysoká odměna v závislosti na kvalitě. Kdoby měl zájem ať napíše na mobilyes@seznam.cz nebo zavolá na 607 994 992.
Předem děkuji.
heh, jen tak z legrace jsem si jeden obchod pred par mesici udelal, ale vedome rikam, ze snaha nekomu ho distribuovat by byla... pekne podrazacka :)

ale pokud mas zajem ;)
Já neudělal zatím nic, takže každý kdo mi pomůže bude pro mě velká pomoc, ale přesto zkus mi napsat třeba adresu na ten obchod. Dík
nedaval jsem to na net, nemelo to smysl :) do tydne by ho nekdo urcite brutalne hacknul

hledej zdrojaky na siti, obcas nejsou placeny
Teď nerozumím, jaký zdrojáky? Jsem v tomto oboru úplný laik. A co takhle kdybys vytvořil alespoň nějaký formulář, těď na www.mobilyes.wz.cz jsem něco dal, ale pomocí frontPage Server extension, který ale WZ nepodporuje.

Mohl bys něco takového vytvořit? Ale aby to fachčilo?

Třeba úplně stejné, ale jen aby to fungovalo?
jo takovyhle "obchod"? :)

tak to jo, to by byla brnkacka. formular s vyberem produktu a odeslani dat na mejl. problem: wz umozni maximalne deset mejlu za hodinu, i kdyz nemyslim, ze by se naslo tolik kupujicich.

slo by to udelat mnohem sloziteji, pres databaze, pres php, ale to by chtelo provazat cely web... se koukni na http://maxmobil.wz.cz

tohle by opravdu nebyl problem.
Ale na maxmobil.wz.cz žádnej obchod není?

A to bys zvládl? přes ten formulář?
ja vim, maxmobil nema obchod (jsou to jen informaticni stranky kamenneho obchodu), ale vse je delane pres php a pri srovnani s tvym webem jsou asi 100x snazsi na udrzbu. pri pridani noveho mobilu neni nutne jakkoli menit nejakou stranku, vse je pres databaze. takhle tam mobily muze pridavat i zadavatel projektu, kteremu html a pod nic nerika.

ten formular bych rozchodil uplne v pohode, vazne zadnej problem. ty bys do nej jen pridaval mobily a pod.
Takže bys zvládl i změnu mých stránek do PHP jazyka s tím, že bys tam dal nějaký formůlář k prodeji? Potřeboval bych je ale změnit i po stránce grafiky, udělat je trochu "profesionálnější".
Dík
jenze pokud bych to mel predelat do php... je to silene pracny, zdlouhavy... ten maxmobil jsem delal nejaky ten tyden x hodin denne.

profesionalnejsi grafika, no snad bych neco dohromady dal... formular pro objednani generovany podle vybraneho mobilu, to take neni problem. ale tohle uz by byla seriozni "pracovni zakazka".
Asi byla, tak napiš jestli bys do toho šel a taky za kolik bys to vše dal dokupy. Dík
Jo a jinak piš na mobilyes@seznam.cz, nabo 607994992
premyslim nad tim, a je mi lito. asi si budes muset najit nekoho jinyho, ja uz ted nemam vubec cas, matura mi klepe na dvere a znovu absolvovat to co s maxmobilem, to se mi nechce. sorry.
<HTML>Rosta: zkus navrhnout cenu, mozna se nekdo prihlasi.. takhle je to docela neatraktivni nabidka i kdyz to zni jiste podivne..</HTML>
master mysli s dobou ;)
Cena? To raději nechám na vás, mám nabídky od firem a to se mi zdá hodně, tak raději navrhněte něco vy.
ja si za maxmobil vzal dva tacy. jestli to je malo nebo hodne, to posoudit nedokazu
Tak se divam na ty vase rozmluvy a říkám si, že asi pan Rosťa nikoho nesehnal. Celkem bych se mohl nabídnout. Byla by to ale prace tak na měsíc. S celkem slušnou grafikou dělanou v Gimpu, obchod v PHP případně s JavaScripty vše v MySQL databázi. Něco podobnýho sem dělal loni v létě pro jedno knihkupectví (tas.wz.cz). Momentálně dokončuji práce na jedné vysoké škole v Brně (dělám jim intranet a studentský informační systém). Co se týče ceny, tak bych to viděl tak na 3000 Kč. Můžeme ještě smlouvat.