SMS a tento systém.

Narážím na starší téma, kde byla řeč o emailech (něco jako max. 10 za hod.) znamena to, že pokud si udělam zpravodajsky system přes SMS (emaily operátorů) - tak mi to nepojede? Tím pádem se může rozloučit s SMS bránou??? Díky za odpověd.

Martin Find
pujde ti to, ale jen na deset emailu za hodinu... jedna se samozrejme o skript, ktery pobezi na webzdarma, pokud budes mit skript na nejakem jinem serveru, a od tud ho budes jen volat, tak to bude fungovat ;-)

m.s.
btw: ty mobilní emailové adresy už se snad ani nepřidělují (xxx@sms.paegas.cz)...
Good - díky. Takže to pojede, ale odbudu mused od jinud.... To stačí. Díky Martin
Muze mi nekdo vysvetlit, co na tech sms branach mate ?
no take jsem se na to puvodne chtel zeptat, ale myslim si, ze bych to asi nepochopil ;-)

m.s.
Tak proc ne ono trebas kdyz delam ty stranky iva.mysteria.cz tak tam mam post - pro registrovane uzivatele a myslim ze by vas potesilo kdyby v dobe vasi nepritomnosti byl na mobil preposilany ty "nalehave" zpravicky... aspon potom clovek vi jestli ma spechat na neta nebo ne, jestlize nepracuje celej den a ma pristup na net...