UPLOAD SUBORU NA SERVER

Potreboval by som uploadnut na server subor a nechce mi to ist pomocou formulara
Kto by vedel v com mozem robit chybu alebo nejaky iny sposob prosim napiste
diky
Mne vse funguje jak ma, a mam tam asi miliardu omezovacich podminek (zip, velikost, popis souboru, zadny vlozeny atd) tak ukaz zdrojak a my ti pomuzem.
Taky to zkouším, asi dělám nějakou základní chybu - vůbec nevím jak to funguje a co mám odkud po uploadu přesouvat. Jestli někdo budete mít pár minut času, trochu mi to sem vysvětlete, nebo alespoň nějaký příklad...

Moc díky...
http://www.google.com/search?hl=cs&ie=UTF-8&oe=UTF-8&q=%22upload+souboru+na+server%22+php&lr=
Už to mám - trochu to tu vysvětlím, kdyby měl někdo v budoucnu stejné problémy jako já:

server Webzdarma používá Safe mode - to proto, abychom my, obyčejní uživatelé, nemohli pracovat s cizími soubory nebo jinak neškodili ostatním.
Umožňuje nám to pracovat jen v našem adresáři...

po uploadu se soubor přesune do nějakého dočasného adresáře - do toho se ale kvůli Safe modu nelze dostat - je nutné použít funkci move_uploaded_file("dočasný soubor", "kam");

takto jsem to udělal já a funguje to (uploaduje mi to do adresáře upload):


move_uploaded_file($HTTP_POST_FILES['userfile']['tmp_name'],
"upload/".$HTTP_POST_FILES['userfile']['name']);



PS: samozřejmě to má být na jednom řádku...
Martin J...
Heh, kdyby si řek rovnou že ti nefachá fce copy() a vyhazuje chybu (možná) takou a takou, hned bys dostal odpověď, že fce copy() je na wz zakázaný, ptž by se nečistil temp, no...
funkce copy() není na wz.cz zakázaná. já ji normálně používám.
fce copy() není na uploadování.
funous asi myslel file_copy() ;-)
Nj, nj...
Zdrawim,
právě řeším stejný problém - jak dostat soubor na wz. Akorát, že s PHP začínám a ono vysvětlení výše mi příliš nepomohlo. Byl bych rád kdyby byl někdo tak hodný a předvedl zde kompletní script fungující na wz.

Moc dík ..
Muj fungujici skript je prilis dlouhy :-) Ma hodne podminek :-)