problém pri inštalácii

zdravím všetkých zainteresovaných... mám problém pri inštalácii fóra phpBB na svoju doménu. všetko je totiž v poriadku, ale neviem príjsť na to, čo mám v inštalačnom formulári vyplniť pod pojmom SCRIPT PATH, ktorý spadá pod samotnú tvorbu admina (tam, kde sa píše adminov mail a nick a heslo). snáď mi niekdo z vás rozumných ľudí dokáže pomôcť...

za odpoveď vopred ďakujem
zkusil si to nevyplnovat?
tak to som teda naozaj neskúšal, ale nepripadá mi to ako moc dobrý nápad...
tak to zkus, bud to nebude delat nic, nebo to hodi chybu.. ja jsem nic takovyho pri instalaci nevyplnoval...
ne... nic. stále mi to vypisuje, že COULD NOT CONNECT TO THE DATABASE. takže asi potrebujem ten script path alebo čosi iného zle zadávam... neviem... poraďte
Ten SCRIPT PATH bude nejspis uplna unixova cesta, najdes to v phpinfo();
tak to script path je ve skutecnosti cesta k hlavnimu adresari fora, database server je mysql.webzdarma.cz, jmeno a heslo viz administrace
dobre chlapci... nakoniec sa mi to podarilo. ďakujem zainteresovaným...

ešte taká otázočka: ako môžem zmeniť to logo phpBB-čka na mojom boarde? ... a dať tam iný obrázok?
Tak co jsi tam nakonec vyplnil nebo nevyplnil? Ve slozce templates/subSilver/images/ u tebe na webu mas soubor logo_phpBB.gif, tak si vytvor vlastni logo a prepis puvodni soubor, ale nevim jestli tim neporusis licenci :-O.
Vladim: ne, licenci tim porusit nemuze, Open Source Software si muzes modifikovat dle vlastnich predstav...
Sojkovec: ja phpBB neznam, tak jsem nevedel, ze je open :-)