Email odeslaný skriptem

Zdravím všechny a žádám o radu.
Zasílám informace o novinkách na stránkách registrovaným lidem mailem. Udelal sem si na to pekny skript, ktery vezme seznam mailů a v cyklu posílá jeden za druhým. Problém je v tom, že ze 40 mailů se pošle max. 10 a já netuším čím to je. Je to opatření proti spamu? Jestli ano znamená to že mezi odesláním jednotlivých mailů musím udělat pauzu. Ale tím pádem se doba zpracování skriptu protáhne na pár minut a na výsledek prohlížeč tak dlouho nečeká. Druhá věc je jak dlouho může skript běžet? Což bude vědět asi jen admin, nepředpokládám že někdo jiný zná nastavení serveru :o)
Předem dík za odpověď
Na freewebech takove skripty nema smysl psat... but nefunguji vubec, nebo ti nestaci cas safe mode a nebo funguji jen z casti. to je i pripad tvuj - webzdarma umoznuje odeslat pouze 10emailu za hodinu - bezpecnostni opatreni proti spamu a sms bombingu... server pak dostava zahul a provozovatel z toho nic nema (krome zvysenych prenosu)...

m.s.
pokud bezi server v safe mode, je standartne nastaveno 30sekund, to je pravdepodobne ale zmeneno podle mojich testu na 20sekund... ale asi by to melo stacit - pro vetsinu skriptu si myslim to booohate staci.

nebo to je jinak miro :)

m.s.
Presne tak, myslim, ze si vystacite beze me.
Kontrolni otazka: jake heslo ma root ? ;-)

ps: konstruktivni kritiku vitame, pokud vas napadne, jak toto vyresit bezpecne, sem s tim
>Kontrolni otazka: jake heslo ma root ? ;-)

...to ma byt vyzva!!!??? :-)))))

>ps: konstruktivni kritiku vitame, pokud vas napadne, jak toto vyresit bezpecne, sem s tim...

...co konkretne? ty emaily? no ono to asi moc resit nejde. bud odesilat nebo ne. mozna jeste kontrolovat odeslani emailu na jednu domenu, aby nemohlo dojit k bombingu - povolit treba max 10emailu pro jednu domenu za hodinu, ale myslim si, ze to je zbytecne slozity a vec to resi jen z casti. pro seriozni uzivatele to stejne moc neprinese...

m.s.
No prave, takovych pseudoreseni me napadlo i vic, ale stejne to neni neprustrelne. Pokud by to nekomu pomohlo, dal by se zvysit limit (10x) na odesilani na vlastni adresu, ale o to tu asi nejde.

ad heslo: pokud budete hodni a nebudete mazat data ani me jinak zostuzovat, pak je to prospesna cinnost, ale myslel jsem to jen jako vtipek, nejsem zadny JXD, zadna cena za hacknuti nebude :)
Taka mala otazocka, pani.

Hodil som si do formularu, ako
send - sript tohto serveru,
mam vo formulari viac zoskupenych
checkbox-ov do jednej polozky
ale na email sa mi dostavy len ta posledny
chcekpox z kazdej skupiny .

Kede je chcyba vo formulari, alebo v scripte?

Diik Martin
Juj, jen ne dalšího JXD ;)
Ještě malý dotaz,
když pošlu mail a v hlavičce bude v BCC třicet lidí, to projde nebo je to to samý ?
Tak to vyzkousej ne :-)))

netestoval jsem sice tolik "blindu" ale pravdepodobne pocet kopii nema na pocet emailu vliv. ovsem jestli toho budem zneuzivat, tak si myslim, ze se situace brzo zmeni... tak to ode me neberte jako navod...

m.s.
to martin: nevidel jsem ten skript, tak nemuzu odhadovat, ale me s "check" sendform funguje (neni asi take duvod proc by nemel)...

m.s.
to martin s.:

Ano check box funguje, ale neprejde mi cez form script (wz) skupina chekboxov
Napr:

(<input type="checkbox" )
name="polozka1" value="vyber1">
name="polozka1" value="vyber2">
name="polozka1" value="vyber3">


...ked zvolim takuto skupinu chekboxov (polozka1), tak emailom pride len ten posledny (vyber3) a pritom su vsetky ON.

Neviem,ale uz sa stim zaoberam asi 5 dni a som stale na zaciatku.

Diky moc Martin B.
no nevim jak to mas napsane kompletne, takze pro presnost...

<INPUT TYPE=CHECKBOX NAME=jmeno1 VALUE=hodnota>
<INPUT TYPE=CHECKBOX NAME=jmeno2 VALUE=hodnota>
...atd...

pri zaskrnuti se odesle nazev promenne NAME a v ni hodnota uvedena ve VALUE, pokud neni zaskrtnuto, neodesle se nic...

toto ti nefunguje?

m.s.
Myslím, že řešením je poslat e-mail ze stránek na nějaký e-mail zdarma (@seznam.cz) apod. a odtud jej rozeslat na více adres. Problém je, že ty adresy je pak nutné ručně přenášet.
marne se snazim prijit na to, co to vyresi... upresni tu tvou myslenku, pls...

m.sa.
Presnejsie tie chekboxi musia mat rovnake mena, len hodnota je stale ina.


Priklad:
<INPUT TYPE=CHECKBOX NAME=jmeno1 VALUE=hodnota1>
<INPUT TYPE=CHECKBOX NAME=jmeno1 VALUE=hodnota2>
<INPUT TYPE=CHECKBOX NAME=jmeno1 VALUE=hodnota3>

Ked toto aplykujem, cez script my prejde lenta posledna hodnota a ostatne sa stratia.
>Presnejsie tie chekboxi musia mat rovnake mena...

...nesmi - je to proti syntaxi...

pro tvuj priklad by jsi mel spis zvolit TYPE=RADIO... pokud chapu dobre vo co ti jde... upresni si poradne HTML a prvky formulare ;-)

m.sa.