svatek pomoci PHP?

Prosím lidi poradte mi jak naimplantuju stazeny PHP script z http//php.webzdarma.cz na sve stranky? Me se tam porad nic nezobrazuje:-( Diky.
To je snadný. Šlo by to třeba takhle:
Na místo, kde chceš zobrazit ten text, o tom kdo má svátek vlož tohle:

<? require(svatek.php3); ?>

Soubor svatek.php3 musíš mít ve stejným adresáři jako ten soubor, do kterýho to píšeš.
pro upresneni jeste doplnim, ze stranky obsahujici php skript musi mit priponu php nebo php3, jinak nedojde k "preparsovani" na serveru...

m.s.
díky!
no zkoušel jsem pro změnu anketu, a ta mi píše nějaký fatal error tak nevím v čom je problém:-(
nejaky fatal error :))) na takoveto otazky se vazne neda odpovedet... ale mozna je lepsi zacinat s php od zacatku a ne rovnou anketou. jestli upresnis chybu, mozna ti nekdo pomuze problem vyresit ;)

m.s.
ok. asi fakt zacnu od uplneho zacatku. PHP se pro mne zda velmi zajimave. ten fatal error fakt uz nevim jaky byl. mohl by me nekdo poradit jeste nejakou srozumitelnou literaturu o PHP, díky
dokumentace k php je dost podrobne a dobre napsana (www.php.net)... jinak dobra je literatura od Koska (www.kosek.cz), ale zatim je vsechno jen k php3 :) ale pro zacatky je to pro neanglictinare super a staci to. az se dostanes dale, snadno zvladnes rozdily php4 podle dokumentace...

m.s.
... a jestli chceš nějakou tištěnou literaturu tak např. od J. Koska PHP - tvorba interaktivních internetových aplikací (nakl. GRADA). Pro začátky docela dobrý, obsahuje i mySQL.
vsechna literatura od Koska je dobra - uz jsem to psal :) jen PHP - tvorba... je zatim jen pro php3, coz muze trochu vadit...

ale uz jsem to psal... jen se mi zdalo, ze to bylo prehlidnuto, tak jsem si dovolil to zopakovat ;-) :-)))

m.s.