nedostupnost stránky a následná akce

Chtěl bych se zeptat, zda je možné udělat následující a jak:
1.)mám chat, někdy se mi stane, že při reloadu mi prohlížeč vyhodí hlášku, že není stránka k dispozici ... a tudíž se zastaví i provádění dalších scriptů na stránce (zvonění u mě atd...)
2.) potřeboval bych, aby když k tomu dojde se někde jinde spustil skript, který mě upozorní, když nedojde ke správnému načtení stránky.

Jde to nějak řešit?
Pozn.: je to jednoduchý souborový chat, který je v rámech (zadávání zpráv, čtení zpráv)

Skript by mohl být někde v nadřazeném rámu framesetu, je na to nějaký postup nebo spec. příkaz?

Dík za jakoukoliv radu
Pavel
ses uz debil?
</div>
To jsem mohl čekat, a Vy jste kdo?
Jestli je server v pohodě a stránka zobrazí kód 40x, tak by se to dalo použít error stránkou, který by tě informoval. Típky jsou někde v tomto foru (.htaccess)

Jestli je server mimo, tak to asi nepůjde. Na nefunkčním serveru se nedá nic dělat.

Tomík.
Jo pomocí .htacces mě to napadá taky. Asi to bude nejjednoduší, když si vyrobíš vlastní chybovou stránku v které bude kód skriptu, který provede potřebné akce. Jenom pozor na to, že tenhle skript probehne vždy bez ohledu na to kde se stala chyba. Doporučuju proto všechno dát do jednoho adresáře se speciálním .htacces a chybovou stránkou - ale to je asi jasné.
Dikec , zkusím to
no, pokud to má framy tak oba (nebo kolik) navzájem kontrolovat javascriptem a refreshovat je mezi sebou navzájem (tzn. pokud se jeden nenačte, přestane se znovu načítat ale načte ho jinej frame). sna dje to srozumitelný...
To jsem ppochopil, dík, ale nevím, jaký příkaz by to mohl vykonat, tedy myslím tu kontrolu, většina funkcí hází true, když je vše ok a false, když se to nemohlo splnit, ale ve framesetu je jen frame src = ... a o zpětné kontrole nevím, nebo to nějakej skript může zjistit ?

A nedalo by se to udělat přes hlavičku a dát tam podmínku, která testuje zda je nová stránka k dispozici a pokud není použije tu plvodní? Server může mít totiž výpadek, nebo nedostupnost 1 s. a celé načítání se zastaví.
S hlavičkama nemám zkušenosti :)

Dik
tak třeba nepoužít kontrolu ale refresh jenom přes javascript a to tak, že žádnej frame nebude refreshovat sebe ale jinej frame (takže frame1 bude mít něco jako window.frame2.location = neco, frame2 naopak). Nevim přesně jak se to v js píše ale snad to někde na internetu je popsané (interval.cz). Pokud jeden frame vypadne , druhej ho časem načte (nesmí vypadnout oba...). Pokud nevypadne, druhej ho časem akorát znovunačte.
Dík, syntaxi najdu v knížce