Formulář z HTML - jak z něj mohu dostat data?

Umístil jsem na webzdarma formulář v html, nevím ale, kde mám hledat data, které do něj zadají uživatelé. Jedině se mi podařilo, že to přijde na email, ale radši bych, aby to bylo i čitelné a přehledné, pokud to jde.

Děkuji za pomoc
Zkus to pres databázi!(MySQL)
Hm a to se dělá jak?
1) soubor (např -formular.htm-)
<p> Vaše jméno :</p>
<FORM method="GET" action="zpracovani.php">
<INPUT type="text" name="jmeno">
<INPUT type="submit" value="odešli">
</FORM>

2) soubor -zpracovani.php-
<?
mysql_conncet("mysql.webzdarma.cz","tvuj login","tvoje heslo");
mysql_select_db("hlavni databaze");
mysql_query("INSERT INTO tab VALUES ('$jmeno')");
echo "Vaše jméno bylo úspěšně zapsáno do databáze";
?>

3) na mysql.webzdarma.cz (login a heslo které do přístupu potřebujeě najdeš v administraci,ty taky vaplň do zpracocvani.php ) si vytvoř tabulku s názvem tab a s vlastnostmi :
první sloupeček : jmeno,druhý VARCHAR,třetí 20. a ulož jí.

4) výpis z databáze např vypis.php

mysql_conncet("mysql.webzdarma.cz","tvuj login","tvoje heslo");
mysql_select_db("hlavni databaze");
$vysledek = mysql_query("SELECT * FROM tab");
while ($zaznam = mysql_fetch_array($vysledek)):
$jmeno = $zaznam["jmeno"];
echo "$jmeno";
endwhile;
?>
na vytváření .php si stáhni nějakej PHP editor,doporučuju HYDRA PHP(stahuj.cz),a do třetího sloupečku vyplň 20 místo 20.
<HTML>HydraPHP -> umi jen kodovani windows-1250
PSPad -> umi vetsinu dulezitych kodovani (jako napr. iso-8859-2 ;)</HTML>
No, už mi to začíná být jasné, mám tady cvičný soubor knihy návštěv a právě jsem nevěděl, jak tam dostat ten login atd... Moc díky!

Thank you very MUCH!
No, dobrý, vše proběhne, jakoby dobře, až do té chvíle, kdy chci vidět obsah mé databáze ze souboru vypis.php mi to napíše:

Warning: mysql_fetch_array(): supplied argument is not a valid MySQL result resource in /3w/wz.cz/l/liborse/origo/vypis.php on line 5


podle mě tam ten formulář data vůbec neodešle (ani po opravení kodu connect viz nahoře a přidání otazníku s hran. závorkou). Čím to tedy může být?
No, dobrý, vše proběhne, jakoby dobře, až do té chvíle, kdy chci vidět obsah mé databáze ze souboru vypis.php mi to napíše:

Warning: mysql_fetch_array(): supplied argument is not a valid MySQL result resource in /3w/wz.cz/l/liborse/origo/vypis.php on line 5


podle mě tam ten formulář data vůbec neodešle (ani po opravení kodu connect viz nahoře a přidání otazníku s hran. závorkou). Čím to tedy může být?
No, dobrý, vše proběhne, jakoby dobře, až do té chvíle, kdy chci vidět obsah mé databáze ze souboru vypis.php mi to napíše:

Warning: mysql_fetch_array(): supplied argument is not a valid MySQL result resource in /3w/wz.cz/l/liborse/origo/vypis.php on line 5


podle mě tam ten formulář data vůbec neodešle (ani po opravení kodu connect viz nahoře a přidání otazníku s hran. závorkou). Čím to tedy může být?
No, dobrý, vše proběhne, jakoby dobře, až do té chvíle, kdy chci vidět obsah mé databáze ze souboru vypis.php mi to napíše:

Warning: mysql_fetch_array(): supplied argument is not a valid MySQL result resource in /3w/wz.cz/l/liborse/origo/vypis.php on line 5


podle mě tam ten formulář data vůbec neodešle (ani po opravení kodu connect viz nahoře a přidání otazníku s hran. závorkou). Čím to tedy může být?
Sorry za to opakování :-)