Upload obrázků...

Prosím pomoc...když mám galerii, do který lidi můžou uploadovat,objeví se hned problém...procedura getimagesize() vyhodí chybu Warning: getimagesize(): Unable to access "zde je cesta k obrázku" in /3w/wz.cz/u/ustecko/galver.php on line 15...nevím co s tím...a při tom na jiných stránkách mi identickej kód jde...
Je mnoho chyb proc ti to nejde, podle toho co jsi napsal nevim presne co ta chyby mysli ale mam pocit ze na ftp nemas u slozky kam uploadujes soubory nastaveny atributy zapis, nejlepsi je otevrit si FTP kliknout na slozku dat zmenit atributy, pokud mas trochu lepsi ftp client tak napises 777 kod atributu (to je zapis, cteni, uprava) jinak proste jen zaskrtni ze chce zapis do teto slozky.
Ale to jsi nepochopil správně...píše, že nemá přístup na disk, ze kterýho soubor bereš, ne kam ho dáváš....to je na tom divný...atributy jsou správně...:-(
Jestli to chápu správně, tak se nemůžete dostat na zdrojovej obrázek. Na tom neni ale nic divnýho - vždyť PHP běží na serveru a tímpádem nemůžete přistupovat na počítač klienta....
Problem muze bejt f tom uploadu. Neuploaduje se copy() ale move_uploaded_file()
Ladislav Láska: Zajímavé, že mě takto upload funguje, dokonce na tomto serveru. To je tedy divné, když jak říkáte by to fungovat nemělo.
Spider: na jakych strankach ten identicky kod funguje?