fórum PHP nebo MySQL

mám problém, vytvářím fórum a při spuštění mi to píše toto :
Co mám dělat ?



Warning: mysql_connect(): Access denied for user: 'horak@localhost' (Using password: YES) in /3w/wz.cz/e/ejay/d2_zeptejtese.php on line 3

Warning: mysql_select_db(): Access denied for user: 'nobody@212.71.128.29' (Using password: NO) in /3w/wz.cz/e/ejay/d2_zeptejtese.php on line 4

Warning: mysql_select_db(): A link to the server could not be established in /3w/wz.cz/e/ejay/d2_zeptejtese.php on line 4

Warning: mysql_query(): Access denied for user: 'nobody@212.71.128.29' (Using password: NO) in /3w/wz.cz/e/ejay/d2_zeptejtese.php on line 6

Warning: mysql_query(): A link to the server could not be established in /3w/wz.cz/e/ejay/d2_zeptejtese.php on line 6
Došlo k chybě při zpracování dotazu v databázi - diskuse
spatne jmeno nebo heslo k uctu na Mysql...
Aha, a co mam s tim delat ?
Ukaz ten zdrojak, a predevsim prikaz mysql_connect..
vypada to ze mas login nastavenej pro svoje pc .. jeste si to prepis aby to fungovalo na wz .. udaje mas v nastaveni
<HTML>lynx to vyjadril dobre ale nejsem si jist jestli to pochopis...

adresa mysql serveru je mysql.webzdarma.cz
uzivatelske jmeno je nazev tveho webu (napr jiwecek.wz.cz)
heslo je uvedeno stejne jako uziv. jmeno v administraci WZ...
databaze samozrejme musi byt aktivni (opet viz. admin. WZ)</HTML>
Master: jeden drobny omyl, uziv. jmeno na mysql WZ bude nejspis jen 'jiwecek' ... Lepsi je podivat do admin
ok, tam jsem byl, ale co tam ? Neumim tam nic nastavovat ! Je tam nejaka diskuse ci co ...
Ne, je tam aktivace uctu k databazi a nastaveni hesla, nic vic..
ale kde ? popis mi to please !
Administrace -- Nastaveni MySQL - Aktivni -- zatrhnout -- OK.. vic uz fakt nevim