Prosím ohodnoťte mojí prezentaci - Studio Baborák

Vytvořil jsem internetovou prezentaci a zajímají mě vaše názory, byl bych rád, kdyby jste mi řekli váš názor.
Děkuji, adresa je:
http://studio-baborak.wz.cz
Děkuji Janáček
Nevím,
celkem dobré, akorát možná moc přepatlané... Jinak to ujde
zdravim, je to pekne, jen tam vadi ten reklamni banner webzdarma, ten je jako pest na oko. Ale ma to styl, pekny
popup nemusim, ale jinak zajimave.
co zase rikas na <http://celeb.webzdarma.cz> ?
presne tak: kdyz chcu otevrit stranku v novem okne, dokazu to sam (prostrednim tl.), nemam ale rad, kdyz me do toho nejaka stranka nuti
OPERA 6.0 -> File -> Quick preferences -> Refuses pop-up windows

m.s.
Jo, opera ma zajimave vlastnosti, ale pod mym OS poradne nepodporuje cestinu, tak jsem o ni ani neuvazoval.
V Galeonu to jde pres Předvolby -> Povolit vyskakující okna (nezaskrtnout) -- pak to otvira v novych zalozkach.


m.t.
no cestina je poradne podporovana od verze 6.0 na win... ale do starsi verze udelali polaci patch na win1250... jinak samozrejme pod linux jsou volby. me osobne opera vyhovuje svou prenositelnosti - neni potreba instalovat (staci prenest nainstalovany adresar) a uzivatelskou konfiguraci. snazim se vyhybat mrkvosoftim produktum (z podstaty) a opera skvele nahrazuje ie :))) navic ta spousta features!!! jednoduche zapinani/vypin ani obrazku (kdo to ma v tech ie zalozkach furt hledat), nastaveni je nezavisle pro jednotlive page atd.... ale to jen tak offtopic :)))

m.s.
Děkuji za názory, PopUP frčí v zahraničí,
např.: http://www.marilynmanson.com/
Ten je sice lépe vyřešenej ale je tam ukázán
skvělej WEBdesign, doporučuji prohlédnout.
Janáček-------
Nevím ,proč všem vadí pop-up. Tohle přece nejsou otravné reklamní banerovitá okna a podobně.Okno jednou vyskočí a nijak vás dál neterorizuje. Mně se to líbí.Taky to tak používám, ačkoliv vyskočí až po kliknutí.
<a href="http://www.absolute-perfection.wz.cz">www.absolute-perfection.wz.cz</a> Zdravim
proti gustu zadnej disputat :) kdoma rad popup taliban, nic proti tomu. zkusenost je ovsem takova,ze nejruznejsi java p*y vetsinou surferovi jen zneprijemnuji zivot a s prenositelnosti mezi prohlizecema to take neni ruzove. a jestli popup frci v zahranici, to vazne nevim ale pravdou je, ze programy na "zabijeni" vyskakovacich oken se tesi velike oblibe a vznikaji prave za haranicema :) o svem hovori take implementace nejruznejsich obrannych prvku primo do prohlizecu (nejen do opery).

ale pokud by se tady o tom nezacalo mluvit, tak bych ani asi nevedel, ze to vyskakuje samo - mam popup zakazane a jen tak je nepovolim :)

m.s.

p.s. tot muj nazor, se kterym samozrejme nemusi souhlasit kazdy, dokonce se mnou muze souhlasit i mensina (jak tomu v mem pripade casto byva) :)))

pop up jsou svinstvo (kdyz "zabrousite" nekam mimo...). Proto je vzdy vypinam hned jak se mi objevi. A mit jeste jedo okno na obrazovce navic, tak to nemusim. Proc se nemuze vyuzit puvodni okno, proc se ma otevirat nove? Ze to frci u amiku? Nevim. Spis to frci u designeru, ze si mysli ze to je neco noveho. Omyl. HODNE uzivatelu ma zapnutou funkci non-pop-up, HODNE uzivatelu ta okna hned zavira.
To je pravda... hodne lidi to vypina. predvanocni cas davam vzdy reklamu do popup wokna a miva jen asi 60% nacteni oproti index page...

m.s.
Pravda je, že PopUp používají převážně WEBdesignéři, používají to proto, že většinou čistý frames na WEBu se rozbijí v horšim či lepšim rozlišení, většinou se zakrejí nějaké důležité informace.
A proto jsem použil POPup.
Možná že je lidé automaticky zavírají,
PopUP jsem také použil, abych utekl stereotypu klasických stránek na celou obrazovku. Flash nemohu zatím používat, protože většina uživatelů pořád používají "384-484" a tuto technologii neznají. A když ano šlape strašně pomalu.
Janáček
proboha clovece, co by se melo rozbit? dyt nastav si presnou velikost framu a je to. Pop-up je hnusna vec.
Nejde jen o velikost framcu ale taky o to,že máš lepší kontrolu nad obrázky nebo pozadími,které máš třeba různě rozřezané a poskládané.V okně se líp pracuje,stránka je taková sevřenější nebo jak bych to řek. Navíc musíte rozlišovat mezi reklamními popupy a oknem,ve kterém je celá stránka.Nevím ,co je na tom tak špatného.A jestli vám tak vadí,že se otvírá stránka navíc,tak si tu starou zavřete a nechte si jen popup. Reklamní popupy mě taky serou a nikdy bych dobrovolně nic takového na svoji stránku nedal.Ale vy jste prostě předpojatí popup-xenofóbové,co :-) btw. Janáček:Mrkni na www.puddleofmudd.com ,to je docela nářez,i když na dial-upu,než se ten flash celý loadne, si můžu jít mezitím upéct kachnu a posekat trávník:-)
hm... spousta zajimavejch nazoru:))) co to je 384-484??? pokud to ma byt 386-486, tak ti muzu bezpecne rici, ze prave pop-up dokazou na tavychle masinach shroutit IE... asi jsi nezazil jeste ty swapovaci windows orgie, kdyz se otvira nove okno IE na 486 s 32M :)))

designer, kterej si mysli, ze vyresi pop-up woknem stabilitu rozmisteni pri ruznych rozlisenich, nema jeste prilis zkusenosti :) jak popup tak framy podle meho obtezuji surfare a delaji navigaci zbytecne neprehlednou (jak kdy)... ale pokud se jedna o presne usporadani stranky, tak v html to zajistis jen pomoci <TABLE></TABLE>! jina moznost asi neni, jak presne rozmistit prvky na strance. HTML jazyk nebyl na presne umisteni prvku koncipovan...

to hanyZ: to je prave to co mi vadi... ze musim puvodni woknou zavrit pricemz se mi nove otevre bez ptani. nemam rad, kdyz jsem k necemu nucen - nebo si mysli autor, ze neumim otevrit nove wokno??? ponizujici :))) mirek psal ze otevira prostrednim tlacitkem, ja pouzivam SSHIFT+click (IE+OPERA) nebo pravym tlacitkem prejet dolu prez odkaz (OPERA)...

m.s.
Pomalý stahování referencí. Neškodilo by míň grafiky.
martin s. :Nedovolil bych si pochybovat o tvých hlubokých znalostech v oblasti zavírání woken :-)) (I když třeba zavřít okno u nás v kuchyni by ti jistě dalo zabrat :-))A jinak,já na své stránce nikomu popup násilně nevnucuju.Otevře se až když klikneš na Vstup(resp.Enter) Zkušený designer teda sice zrovna moc nejsem, ale myslím si, že bych dokázal udělat stránku,aby se mi v jiném rozl.nerozpadla, jenže popup se mi prostě líbí a basta! :-) Na 2.stranu uznávám , že takovéto řešení stránek(popup) se nehodí pro všechny druhy prezentací - těžko bych to použil u zpravodajského serveru,portálů,chatů a jiných hrubě textových stránek se spoustou informací(To by se člověk uscrolloval a vůbec) ovšem pro stránky s řekněme umělečtějšími ambicemi nebo jak to říct (Prezentace grafiků, hudebních skupin, filmů,diadla,fotografií acojávímcoještě) se to myslím docela hodí. Domluvil jsem howg!
hm, stejne se da stejna vec udelat naprosto v pohode v puvodnim okne. popupum s bohem a satecek. a taky min tim nasere#e uzivatele.




___________________________
webmaster
<http://celeb.webzdarma.cz>
>Nedovolil bych si pochybovat o tvých hlubokých znalostech v oblasti zavírání woken :-))

...nepochybuj... moje znalosti jsou tak hluboke, ze je sam nekdy nemuzu vylovit... ale zavirani woken zame resi utility ktere je neotviraji...


>(I když třeba zavřít okno u nás v kuchyni by ti jistě dalo zabrat :-))

... hmmm... to musi byt pruda... u was f kuchini...

>A jinak,já na své stránce nikomu popup násilně nevnucuju.Otevře se až když klikneš na Vstup(resp.Enter)

... no comment ...

> Zkušený designer teda sice zrovna moc nejsem, ale myslím si, že bych dokázal udělat stránku,aby se mi v jiném rozl.nerozpadla, jenže popup se mi prostě líbí a basta! :-)

wo tom nepochybuji !!!!! jen jsem reagoval na nekolil prispevku ohledne popup...

>Domluvil jsem howg!

ja asi take... :) leda ze by me nejaky prispevek hodne simuloval k reakci... ale co jsem chtel rict, jsem napsal :)))

m.s.
:)))) Promiň,že jsem si spletl otevírání a zavírání, nějak jsem se přehlíd ale to je jedno. Hezky se mi s váma diskutovalo. Popup nebo ne.O co jde?Hlavně,že jsme všichni zdraví,že. P.S. Ještě k tomu kuchyňskému oknu, je to fakt hrozné.Ono,jak je už tolikrát znovu přelakované,takže vůbec nejde zavřít,čímž vzniká právě ta pruda,jak správně podotýkáš,jelikož je tam tím pádem pěkná kosa. Jestli tě to zajímá blíže,můžu poslat emailem podrobnější rozbor.

zdravim
hehehehe
Celkem good pokec - rozhodně zajímavej pro někoho, gdo si to zacne císt od poloviny, ale abych se dostal k tomu webu... je dobrej. Martin Find