jak vztvořit chat v php

Nezná někdo náhodou jak vytvoři chat v PHP nebo jak ho zkopírovat z internetu?
Na internetu je sriptů chatů plno stačí jen trošku hledat ..
A pokud chceš chat už hotovej http://blueboard.cz

Ale tady na wz se mít přímo script chatu nevyplatí jednak ti tu stejně asi nikdo chatovat nebude a když jo za chvíli jim to bude házet hlášky o překročení limitu sql...
Mno, přesně takovej mám problém, jenže je nějakej freehosting (nemyslim něco jako pipni kterej se tváří jako free ale přitom chce pěkně prašule za doménu), kde by bylo neomezeně dotazů? (teda aspoň rozumně)
Na webgate.cz nebo phpweb.sf.cz jich je dost
Zrovna jeden jsem udělal před týdnem. Teď se k němu snažím dodělat Fórum, trvalé registrace, a spolupráci s databázi (Přeci jen přes soubory to není nejlepší řešení). Beta verzi bez HTML/CSS zkrášlitek (tj. z HTML jen to, co je nutné pro chod) možná uvolním ke stáhnutí.
děkuji za vaše rady velice se mi hodily, můj výtvor najdete na www.codesearching.czechian.net/chat/chatframe.php
Eště by se hodilo kdybys i ty ostatní formuláře než jen text ošetřil, třeba reg.výrazama, poněvadž se dá měnit třeba velikost písma...
btw. Já zdrojový kód ke svému chatu napsal v poznámkovým bloku, bez referencí... na koleně v hodině Chemie pod lavicí pro spolužáka, ten si to přepsal na PC. Měl jsem tam jen jednu chybku v chybějící dolarovce, pak už fungoval ;-)
Jak k němu dodělám výpis přítomných v místností, dám ho sem.
osobne doporucuju phorum.net - to je to co prave vidis
Ty si asi dobrej debil, co?

Tohle si rekl:
>> Mno, přesně takovej mám problém, jenže je nějakej freehosting (nemyslim něco jako pipni kterej se tváří jako free ale přitom chce pěkně prašule za doménu), kde by bylo neomezeně dotazů? (teda aspoň rozumně)

>>>>>>>
Ad Pipni: Pipni je free, je absolutne free. Jenze ty ses jeste pubertak, kterej nevi, ze se domena musi zaregistrovat. Tzn. ze ty ty peníze, nedavas pipni ale nejakemu registratoru domeny. Pipni je POUZE zprostredkovatel. Takže: Pipni po tobe chce jen penize za to, ze sis koupil domenu (tedy jmeno domeny napr. ahoj.cz), a ne za to, ze u nich mas ty tvoje stranky! To je sluzba zadarmo, ty kretene!
Mno, doména se dá registrovat i u nich (a kemu ty prachy dou jemi jedno, ael zadarmo to není), to sem měl na mysli. To že se doména musí zaregistrovat vim, ale já doménu nepotřebuju, takže zbytečný prachy. Tak dobře, je to freehosting ale s omezením potřeby vlsatní domény.
A nauč se chovat...
Glurak: Ten výpis lidí v místnosti je nejtěžší. Já taky dělal ćhat, jenže je to dost těžký, takže mi tam pár věcí chybí a už mě to nebaví řešit. Kdyby jste se někdo nudil můžu vám to poslat a můžete to dodělat :o)