Header..........help

najde nekdo v tomhle kodu chybu?


if ($email==$vysl){
//presmeruje na autors
header ("Location: http://localhost/phpmyadmin/new/vyhl/autors/index.php?url=$url&mail=$email");
} else {
//nabidne vytvoreni autors
echo "<center><a href=autors/new.php?mail=$email&heslo=$v>Nemate jeste zrizene Autors, chcete je zridit?</a></center>";
}



ja teda ne asi jsem doopravdy blbej porad to haze Warning
<HTML>urcite posilas na vystup data pred pouzitim Header...
to nesmis..
tato cast kodu musi byt UPLNE na zacatku scriptu</HTML>
Jen tak pro upřesnění, jakej warning?
Warning tim myslim typ chyby jako napr. Fatal error
Hod to sem cely...
Jelikož jsi neukázal celý zdroják, nelze ti blíže pomoci. Snad jen když Header(...) zaměníš za:

$odkaz = "http://localhost/phpmyadmin/new/vyhl/autors/index.php?url=$url&mail=$email";
echo "<SCRIPT language=javascript><!--\nlocation.replace('$odkaz');\n//--></SCRIPT>\n<NOSCRIPT>Pokud se stránka nepřesměrovala sama, <A href='$odkaz'>KLIKNI</A></NOSCRIPT>";
Glurak: to je pitomost...
Sic pitemně napsaný, ale funkční. Prostě se nepřesměrovává pomocí HTTP hlavičky, ale pomocí JavaScriptu, co na tom nechápeš?
Ja to chapu, ale pres header je to zdaleka nejspolehlivejsi, uzivatel muze mit JS vyplej
Ale napsat sem toto řešení se mi zdá jednodušší, než vysvětlit Spookovi, že pokud to sám nezvládne vyřešit, ať sem tedy dá celý zdroják -> To by bylo nejjasnější.
Problem ma nejspis v tom, ze uz pred pouzitim header() ma nejakej vystup, jinak to musi jit...
To už mu řečeno bylo. Pochopil to? Co myslíš? Moje řešení vyžadovalo jen jednu zprávu, vysvětlit mu, co to je "nějaky vystup", by vyžadovalo zpráv víc. Pokud někomu něco vysvětluješ,zapomeň na praktičnost, mysli na toho, komu to vysvětluješ.
<HTML>Glurak: nejde o to mu cokoliv nakecat at uz se na nic nepta...
jde o to mu predevsim pomoct a to tak ze mu ukazeme spravnou cestu ve spravnem smeru...</HTML>
dik vsem a predevsim MASTEROVI


to jsem netusil ze pred header nemuze byt vystup
technicky vzato klidne bejt muze ;-), ale nesmi byt odeslanej do prohlizece, na to v php mame output buffering, lec jeho pouziti pouze z techto duvodu je skodlive, neucelne a obecne vzato lamovske. jde o to, ze komunikace pres HTTP vypada nejak takhle:

[klient]GET /cesta-k-souboru HTTP/1.1
[klient]Host: www.example.com
[klient]Date: [datum v rfc? formatu]
[klient]User-Agent: identifikace prohlizece
[klient][nejaky-dalsi-hlavicky]
[klient]..prazdna radka...
[server]HTTP/1.1 200 OK
[server]Server: Apache/2.0.48-dev PHP/4.3.4-dev
[server]Date: datum...
[server]Content-Length: 1024
[server]X-Powered-By: php/4.3.4-dev-linux
[server]dalsi hlavicky
[server]..prazdna radka..
[server]vlastni odpoved - to, co se ti zobrazi jako zdrojovej kod
[server]html stranky

a jakmile ti server zacina posila nejakej vystup, tak uz logicky nemuze pridat dalsi hlavikcy