Regulerni vyrazi - Ereg

zdravim,
muze te mne prosim vas napsat funkci ktera z textu vezme urciti slova a da je jinam ? Je to v knizce PHP od jiriho kostka ale ja ji bohuzel pucil kamosovi.

$text = "blablabla <a href=\"www.chytrolin.bla.cz\" title=\"Stranky pana chytrolyna\">Odkaz</a>";

A ted bych potreboval aby se misto sluvka odkaz bylo to Stranky Pana chytrolýna

Diky všem kteri mne odpovi a poradi.
<HTML><i>$text = preg_replace("/(.+)Odkaz(.+)/i", "\$1Stranky pana chytrolina\$2", $text);</i>

snad je to dobre...

ted jsem dlouho RE nedelal :(((</HTML>
Hm. tohle vim ja jsem potreboval neco trochu jeneho, aby to poznalo kde je title a kde je okdaz a aby se to promenilo aniz by to znalo co to je..
<HTML><i>$text = preg_replace("/(.+)title=[\"\']{1}(.+)[\"\']{1}>(.+)<\/a>/i", "\1title=\"\2\">\2</a>", $text); </i>

Je to narychlo a od oka, ale melo by to fungovat</HTML>
<HTML>technicka:
ty "vyrazi" me ani tak neprovokuji jako "regulerni" (to je neco jineho nez regularni a jestli si ted mily ctenari myslis, ze tohle je prkotina tak NENI :-)</HTML>
ja regelerni vyrazi umim ale nevim tu fuknci.
<HTML>vzdyt jsem ti ji prave napsal...
a ani regelerni ani rigularni ani trigonalni to nejsou..
regularni :)))</HTML>
regularni neumim jen regulerni :-))))
Jjj hned ji vyzkousiom doufam ze tento prispevek nesmazete abych to tady mohl najit ;-)
a just regularni
nevite nekdo o nejake (nejlip ceske) dokumentaci k regulArnim vyrazum?
Já jsem si přečet o regulárních výrazech v knize o PHP3(Kosek)(3 stránky), v knize o JS(O'REALY)(7 stránek), zapojil trochu inteligence, a stačilo mi to. Zas tak moc věcí to nemá, síla je v jejich kombinacích.
A?
<HTML>nejaka literatura v podobe knizky.. Kosek, php programujeme profesionalne</HTML>
http://www.root.cz/clanek/339
dik (hlavne lynxovi [btw zajimavej nick])