Formulář - nelze odeslat na email -> prosím o pomoc

Dobrý den, mám jeden takový problém s odesláním vyplněného formuláře na email. Formulář vyplním a když kliknu na tlačítko odeslat zobrazí se tyto dve hlasky - 1) Warning: main(formular.php): failed to open stream: No such file or directory in /3w/wz.cz/t/turnaje/zpracovani.php on line 4. 2) Fatal error: main(): Failed opening required 'formular.php' (include_path='.:/usr/local/lib/php') in /3w/wz.cz/t/turnaje/zpracovani.php on line 4. Nekdo mi rikal, ze by to mohlo byt zpusobeno timto prikazem - <form method="POST" action="zpracovani.php">. Taky rikal ze to musim odeslat rovnou a ne pres soubor zpracovani.php. Zajimalo by me jak to tedy dooprady je a co s tim mam udelat aby to fungovalo? Dekuji za kazdou radu
No, zkontroluj si závorky a funkcí, v tom by mohl být ten problém.
hlavne si zkontroluj nazvy souboru, rozlisujou se velky a maly pismena, nekde tam spatne zadanou cestu v nejakym skriptu
Mam soubor index.php a pote mam slozku alias/registrace/formular.php (zpracovani.php a potvrzeni.php). Mam tedy do skriptu zadat uplnou cestu vcetne slozek a nebo pouze na soubor (vsechny soubory jsou v jedne slozce).
Tak už jsem to rozchodil, ale nejsem uplne spokojen s vysledkem. Po odeslani se data nezarovnaji pod sebe, ale vypise to takhle: Jmeno: Franta <br> Prijmeni: Novak <br> atd. Nezarovna se to pod sebe, ale vypise to <br> (zobrazovani HTML mam v nastaveni zapnuto). A jeste mi docela vadi, ze v emailu misto pismen s hacky mam obdelnicky. Pritom jsem si zkusil poslat ze sveho emailu zpravu a to se zobrazi vsechno spravne. Muze mi nekdo jeste napsat kde mam chybu nebo jaky prikaz do souboru pridat? Diky