Zamezení přístupu

Nevíte někdo, do jaké složky mám umístit data svého webu, která chci, aby byla dostupná jenom z mých skriptů a ne klientovy přímo po zadání adresy konkrétního souboru v exploreru? Nebo jak se to správně dělá? Jedná se o stránky na tomto serveru (tedy webzdarma.cz). Děkuji předem.
udelej do te slozky soubor .htaccess a do nej napis:

order allow,deny
deny from all
diky zkusim to
Tak sem to teda zkusil, ale nejak mi to nefunguje. Jaky ma mit nazev ten soubor s priponou .htaccess? Asi sem neco nestih :-(
zadnej.. jen pripona
jenze to mi nedovoli windowsi vytvorit :-(((((((( kurva
Jo nic před ani zad prostě jen ".htaccess"
ne?.. co mas za Winblowsy..
No ja te chapu ALE pod windowsama nelze vytvorit soubor se jmenem .htaccess GOT IT :-)
WINDOWS XP
a filesystem? ja mam winXP z NTFS a bezproblemu.. holt ten soubor vytvor pomoci webovy spravce souboru v administraci..
NTFS též... moment, třeba jsem jenom blebej...
"Musíte zadat název souboru" říká mi boží systém. Asi to tak bude :-)))))
jo. udelej to total commanderem, v exploderu bys musel zapnout zobrazovani ikon
Joooooooo. To funguje. Ses asi genialni :-)
BTW - co myslis tim zobrazovani ikon?
> jo. udelej to total commanderem, v exploderu bys musel zapnout zobrazovani ikon

ja? dyt sam pisu hovadiny, chtel sem naspat "zobrazovani PRIPON" ne ikon :-))
No to samozrejme mam zapnuty. Skryty pripony maj jenom chudaci...
Jakej je rozdíl mezi příponou a ikonou ? :-DD
Jo a jeste neco. Ted sem to zkousel na localhostu. V ty slozce co sem prave omezil, mam nejakou grafiku, ktera se nacita normalne htmlem jako src. To je jak se zda ptakovina, protoze k tomu klient nemuze. Stimmt das?
ja das stimmt, protoze ten pristup k ty slozce je brwoseru naprosto odeprenej.. ale to se da nastavit i pro urcitej typ souboru..
To je jednoduchy. Pro vice pripon muzes mit jednu ikonu. OR Ikony se muzou po...., pripony ne. OR U souboru neznamych typu nevidis jejich typ protoze maj vsechny stejnou fu.... ikonu ... etc.
Ja to delam v prikazovem radku a je to OK (protoze ten pruzkumnik mi to nechce povolit: Musite zadat jmeno souboru :])
teda chvili mi trvalo, co mi to prislo za notifikaci na mobil :-) mel sem nastavene posilani odpovedi z tohoto fora na email... jinak - diky - funguje :-)