Loading

Zdarec. Mate nekdo nejaky scriptik na ukazatel nacteni stranky. Takove to:
------ 10%------ Nebo odkaz kde to najit. Diky
Pokud nebudes mit na hlavni strance Flashovou animaci, nemyslim, ze bys to potreboval.

Taky jsou takovy mamlasove, kteri to tam davaji schvalne, aby to vypadalo "hezky" a zbytecne zpomali nacitani, doufam, ze k nim nepatris :o)
Když to tam chceš mermomocí mít tak nedělej script, udělej si anim gif. :)


to byl jen fór
Tak přesně na to jsem se nedávno ptal, mě je jedno, že mi to trochu spomalí, hlavně že to hezky vypadá(debyl nejsem), protože stránky mám hodně malí, jen 30kb+počítadlo a anketa, je to hned načtený, ale preloader by se šiknul, přece v java scriptech by se něco dalo nalíst ne?
Zjisti si veikost stránky a obrázků, a pokud to bude mít míň než 20kB, tak to tam nedávej. Jinak si napiš script v JS, v integer poli budeš mít uložený velikosti souborů (zjistíš je třeba pomocí PHP FSize($jmeno_souboru)), a v dalšim boolean poli stavy souborů načteno/nenačteno obrázky budeš pak načítat do skrytých <span> kontejnerů. Když se ti něco načte (událost onload) změníš boolean pole a vypočítáš kolik % je načteno načteno. To vypíšeš na nějakej výstup. Když bude všechno hotový jednoduše nastavíš <span>ům style.display na visible a zobrazí se ti stránka.
Pokud neumíš JavaScript můžu ti to napsat, ale jen něco za něco;-)
Třeba PHP skripty.
poznam miesto kde ti to daju zdarma (sorry Wan-To):

http://interval.cz/clanek.asp?article=1669

Je to celkom dobre, a ak vieš trochu v JavaScripte tak si to upravis