soubor php s hlavičkou png

Udělal jsem si grafický počítadlo (celkem, měsíc, týden, den, on-line), který mi na localhostu šlo perfektně, ale tady na wz nejde. Nějaký lidi mi tu už poradili, že je to reklamou, která se tam vkládá, ta tam nemá bejt, když je tam hlavička Header("Content-type: image/png"); Jenže mně ta reklama nejde dát pryč. Nastavenou jí mam na první stránku nahoru a a zkoušel jsem ten soubor tam nahrávat asi desetkrát, ale furt nic. Prosím poraďte
Nezapoměls dát na patřičný místo <!--WZ-REKLAMA-1.0IZ--> ? Ono se to pak jinak cpe do každý stránky, nehledě na to, co to je.
to jsem tam nedal, vyzkoušim
pořád nic- koukni na http://vkdc.unas.cz/logovani/pocitadlo.php
To <!--WZ-REKLAMA-1.0IZ--> nemá bejt na stránce s obrázkem, ale někde jinde, kde se ta reklama MÁ zobrazovat.
v souboru db.php zustal reklamni kod a tys to vkladal do toho obrazku

opravil jsem to, aby se ten kod odstranil pri zmene nastaveni reklamy automaticky
jeste jsem zapomel reagovat na tohle:

> Ono se to pak jinak cpe do každý stránky, nehledě na to, co to je.

to neni pravda, zalezi na nastaveni reklamy, ale on to mel zrejme nastavene prvni dolu a tam to zustalo (to byla moje chyba - snad uz odstranena)
To jo, to je zjednodušeně řečeno. Je jasný, že by to mělo bejt nastavením, takže sem to psal jen na to, co má nejspíš nastavený on.
Díky moc Míro,
to jsem nečekal, že mi pomůžeš. Ta chyba byla fakt blbá, že mě to nenapadlo.

>>opravil jsem to, aby se ten kod odstranil pri zmene nastaveni reklamy automaticky
No tak za to taky moc děkuju, to se opravdu hodí

Až budu mít čas, tak se budu snažit dát na stránky víc reklamních bannerů a na viditelnější místa (taky na stránku s 404, ta je navštěvovaná 15x za tejden :o), možná ale spíš od nějakýho blbýho vyhledávacího robota). Tím nechci říct, že je mam schovaný, ale myslím si, že si za některý služby wz zaslouží víc než jednu reklamu nahoře. Zas tak moc to nevydělá (kolem 50přístupů/tejden), ale přecijenom víc než jenom jeden nahoře. A třeba si ze mě někdo vezme příklad. Čím víc peněz pro wz, tím lepší server (doufám).